Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a mai "zenék"mint...

Szerintetek a mai "zenék"mint pl Psy, One Direction, Justin Bieber. Vagy a régi rock mint pl Guns N Roses; Black Sabbath. A jobb?

Figyelt kérdés
5tudom nem egy kategória de kíváncsi vagyok

2014. márc. 9. 22:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a régiek jobbak. Igényesebbek, van mondanivalójuk. Ezek a mai előadók csak a pénzre mennek, nem nagyon tisztelik a rajongóikat. Persze ez csak az én véleményem. Ha valakinek azok tetszenek, szíve joga, hallgassa őket.
2014. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%

Ezeket a $zarságokat minek hasonlítgatjátok olyan nagy nevekhez mint a Black Sabbath?Semmire kellő suttyó bagás az összes 1d,jb meg a többi,1 évet adok nekik és senki sem fog többet beszélni róluk.Mondjuk ez a gangnam style is már leáldozott egy jó ideje, kb 1 hónapig poén volt "jajj hülye tánc mellé fos zene".

Aki szerint meg jobbak ezek a mai ratyiságok-ami kizárt,lehetetlen-az még a fáradságot se vette, hogy meghallgassa mondjuk a Dont Cryt vagy a November Raint.

2014. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Dont cry, November rain kedvenc zenéim.Hat tényleg nem lehet egy lapon említeni a kettőt. ..mármint a stílust

teljesen igazad van

2014. márc. 9. 23:38
 4/30 A kérdező kommentje:
Utálom azokat a csörgés zörgéseket amiket ma, még kb 1 évig (ahogy Te is mondtad)"zenének" neveznek.
2014. márc. 9. 23:45
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Psy - Vánfos - Zsüsztin Bíbörnél bármi jobb. Én őszintén nem vagyok oda a régiként felsorolt kettőért. Nálam az örök király Tupac Shakur marad.
2014. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Psy,
2014. márc. 10. 12:33
 7/30 A kérdező kommentje:
Psy,Bieber nekem is ugyanay a véleményem.Black Sabbath ot nagyon szeretem meg Guns t is.
2014. márc. 10. 12:34
 8/30 anonim ***** válasza:
26%
Hát azért van pár mostani banda, akik magasra rakják a mércét. Amugy ezek a régi rockok jobbak, de (látom rocker vagy) nézd meg pl. a 5SOS-t, a FOB-t, vagy mittomén' Paramore-t. Ezek szerintem tök jók, mégsem olyan régiek ;)
2014. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Mai zenék között is biztos vannak igényesebbek (noha a pop nem kifejezetten az asztalom). De ha azt vesszük Kelly Clarkson is letett valamit az asztalra, emellett nem is botránykirálynő. One Direction és JB zenéje nem bejövős. Most pedig meg lehet kövezni, de nem fogok ellenük vádiratot sem benyújtani. Engem aztán nem zavar, hogy ők a világ másik felén mibe keverednek/keverik őket.

Tehát a kérdésedre válaszolva a 2 közül rédi rock. Amúgy pedig inkább 21. századi szimfónikus metál, heavy metál, power metál és hard rock, esetleg punk.

2014. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
Guns! :D Led Zepp. stb
2014. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!