Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A lányokkal elkezdtünk járni...

A lányokkal elkezdtünk járni gitárórákra. Két hete jött még egy lány gitározni, az osztályunkban ő a TÖKÉLETES? De tényleg mindenhez ért. Olyan jó hangja van és a gitározás is jól megy neki, mi a többiekkel meg csak dúdolászunk, őt meg istenítik.

Figyelt kérdés

Azóta elment a kedvem a gitározástól, az énekléstől meg pláne.

Eleinte mindennap sokat gyakoroltam,de mióta megjött TÖKÉLETES már semmi kedvem az egészhez.Mit tegyek h visszajöjjön a kedvem?



#Megzevarodtam #féltékeny vagyok?
2014. márc. 11. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem magadért csinálod a legjobb, ha abbahagyod.
2014. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsőnek teljesen igaza van. Még annyit tennék hozzá, hogy az éneklést én mindenképpen külön kezelném a gitározástól. Sajnos egyes embereknek jó énekhangja van, másoknak kevésbé, ez gyakorlással némileg javítható, de csodákat nem szabad várni. Sajnos nekem sincs túl jó hangom, ezért nem is török énkesi babérokra. A gitározásról viszont azt tudom mondani, hogy az tipikusan olyan dolog, amiben megfelelő technikájú és mennyiségű gyakorlással bármi, de tényleg szinte bármi elérhető. Szóval ha a gitárt sokat és módszeresen gyakorlod, hatalmasat fejlődhetsz. Valószínűleg ő is ezért jobb, és nem a semmitől.
2014. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!