Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Van tapasztalatotok...

Gitárosok! Van tapasztalatotok a recorderek/hangfelvevőkkel kapcsolatán? Többi lent.

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannal a gitárra köthető recorderekröl? Elég komoly árban vannak. Milyen minőségű a felvétel és melyiket ajánlanátok? Köszi előre is :D

2014. márc. 13. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Mifélére gondolsz?

Én használtam Boss BR-600-at, Micro-BR-t és Korg Sound-On-Sound-ot.


A MIcro BR-t szeretem máig is a legjobban. Az újabb verziók mind a nagyobb, mind a zsebméretűből többet tudnak, de pár gyakran használt alapfunkciót kihagytak belőlük, melyek csak számítógépen keresztül elérhetők és azt utálom. Ezért nem is váltottam inkább.


A Korg SOS nem az én stílusom, ez lényegében csak egy "végtelenített" multilayer felvétel, de kevés a szerkesztési lehetőség és nekem túl kicsi a kijelző a kényelmes használathoz.


Mostanában a Zoom R8-at néztem ki, ha váltanék, az lenne a következő.


A felvétel minősége nyilván nem éri el egy stúdióét, de demóhoz, gyakorlásra, internetes terjesztésre bőven elegendő.

2014. márc. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha kicsit értelmetlenül is fogalmaztam, mindenre válszoltál amit tudni szerettem volna :D köszönöm ;)
2014. márc. 14. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!