Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy van ez? (kérdésedrövid)

Hogy van ez? (kérdésedrövid)

Figyelt kérdés
Ügye idén jön Macklemore a Szigetre, és nagyonnagyon imádom, és mindenképp elszeretnék majd jutni, de nem tudom hogy megy ez, hogy mindennap fellép, vagy csak egyik nap? Mindegy mikor megyek, vagy valahonnan meg kell tudnom majd, mikor lép fel?

2014. márc. 14. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

én úgytudom hogy ez úgy megy hogy minden nap más lép fel tehát meghatározott napon fog fellépni ha igen akkor a Sziget honlapjára biztos fel lesz rakva hogy ki melyik nap lép fel

remélem tudtam valamennyit segíteni

2014. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,köszönöm:)
2014. márc. 18. 16:40
 3/5 anonim válasza:

ööö augusztus 12-én jönnek ha jól tudom és ÉN IS NAGGYONNAGGYONNAGGYON, ESZMÉLETLENÜL SZERETEM. Nem lehet kihagyni!!

de sajnos azt nemtudom, hogy hány órakor lesz a koncert

2014. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ööö augusztus 12-én jönnek ha jól tudom és ÉN IS NAGGYONNAGGYONNAGGYON SZERETEM. Nem lehet kihagyni!!

de sajnos azt nemtudom, hogy hány órakor lesz a koncert

2014. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ok, nemtudom mért küldte kétszer bocsi :D
2014. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!