Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek ha keresem a címét...

Mit tegyek ha keresem a címét és előadóját egy dalnak? Kitől kérjek segítséget?

Figyelt kérdés
Van egy dal egy filmben amit tegnap láttam és nagyon megtetszett. De sehol sem találom a dalt. Már a refrént beírtam google-től kezdve a youtube-on át mindenhova. A film eredetileg olasz még olaszul is megpróbáltam, de sehogy sem tudok rátalálni. Én tényleg mindent megtettem. Már ide is kiírtam 1x. Tanácstalan vagyok. Mit tegyek? Kitől lehet ezt megtudakolni? Én úgy gondolom hogy ha valaki ismerő ezt a dalt és nyilván a címét és előadóját is, csak az tud nekem segíteni, mert a böngészőben a film adatait és benne lévő szövegrészeket illetően én már mindent megtettem.
2014. márc. 15. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik filmben volt?
2014. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hangdobbanás. egy olasz zenés romantikus film. kb. 86.perctől
2014. márc. 15. 20:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Rumbát táncolnak rá előtte meg egy csókjelenet van, miközben a zene megy.
2014. márc. 15. 20:43
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj és még annyit, hogy attól függetlenül hogy a fiml olasz a zene angolul van.
2014. márc. 15. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt a film dallistája elvileg: [link]
2014. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Ezt már én is megtaláltam rég, de you tube-n nem egyezik se a cím, se az előadó. Ezért is vagyok dühös erre. És még az a szép és a címe az sztem egyezik is mert hallom a dalban, amúgy az első lenne az. De valahogy mégsem az. Nagyon érdekes és egyben dühítő.
2014. márc. 15. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!