Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik az új Metallica-dal?

Hogy tetszik az új Metallica-dal?

Figyelt kérdés

Lords of summer

http://www.youtube.com/watch?v=AiOtev3rEKI



2014. márc. 21. 12:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó dal, hozza a Metallica-szintet, de nem tartom egy különösen jó számnak.
2014. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legnagyobb alkotásuk az tény, de nekem tetszik. Már jó párszor meghallgattam :D
2014. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nekem is beleragadt a fülembe. :-)
2014. márc. 22. 13:44
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Imádom! :D Minél többször hallgatom annál jobb :D

Csak azt nem értem, hogy most van ez a by request turné, ahol a közönség szavazhat, hogy melyik számokat játsszák a koncerten.

És ahelyett, hogy valami olyanra szavaznának, amit még soha nem játszottak vagy valami inkább olyanra szavaznak, amit már majdnem hogy unok, meg amúgy is játsszák minden koncerten :s

2014. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom te hányszor voltál már Tallica-koncerten, én még egyszer se. Ha mennék és választanom kellene én is szeretném élőben hallgatni a legismertebb dalaikat és a nagy slágereket. Sokadjára már én is másként választanék, meg nyilván nekem sem ugyan azok a kedvenceim, mint másnak, de azért vannak olyan dalok a népszerűek között, amiket muszáj lenne élőben hallani.
2014. márc. 23. 16:06
 6/22 anonim ***** válasza:

1-szer voltam 2010-ben amikor itt voltak Budapesten :)

Életem egyik legnagyobb élménye volt :)

De szerintem akkor is másabb számokat választottam volna, mert rengeteg koncertfelvételt néztem már tőlük és örülnék egy kis új cuccnak :)

Na ha már a koncertfilmeknél járunk, linkelek egy olyat, ami asszem nagyon fog tetszeni :D Én nagyon örültem neki, amikor megtaláltam :D


youtube/watch?v=02QTwN2BgSs


Ennek az arcnak a csatornáján van még ilyen :D A 97-es koncert is nagyon jó így ;)

2014. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a link nem működik.
2014. márc. 24. 06:34
 8/22 A kérdező kommentje:
Ja, ez a Big 4 Sofia volt?
2014. márc. 24. 06:37
 9/22 anonim ***** válasza:

:s

Igen, de ezen a felvételen csak az ének,bassz gitár és a dob hallatszik :D Kegyetlen jó :D

De akkor most működik? :o

2014. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ez, amit beírtál nem működik, elé kellett írnom a http, meg még mit tudom én mit, mire elővarázsoltam.

Nem hallgattam végig, megmondom őszintén a Metallica 2000 utáni koncertjei már nem annyira tetszenek. Előtte viszont minden mennyiségben. Másrészt viszont szeretem Kirk gitárjának hangját. Miért jó az, ha az nem hallatszik??

Szóval nem fogott meg.

2014. márc. 25. 07:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!