Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Legálisan honnan tölthetek le...

Esztu81 kérdése:

Legálisan honnan tölthetek le egy-egy zeneszámot?

Figyelt kérdés
Esküvőhöz lenne szükség rájuk (tudom, van pár olyan oldal, ahol stílusok közt válogathatok, de azok nem az ismert klasszikus zeneszámok, mint pl AC/DC és társaik...). Az anyakönyvi hivatal - jogosan - nem fogad el lejátszandó zenének innen-onnan kiírt dolgokat, csak a hivatalos jogtiszta CD-t, de ha több előadótól szeretnék az esküvőre mondjuk három számot, akkor ha nem muszáj, csak ezért nem venném meg a három CD-t súlyos ezresekért. Tudtok ajánlani pár oldalt. Főleg rock érdekel. (Guns, AC/DC, Metallica) Köszi.

2014. márc. 25. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Amazon.com-on van lehetőség zenék letöltésére MP3 formátumban, ami saját felhasználásra korlátlan számban másolható. Tudtommal $0.99/zeneszám + pár százalék adó talán. Viszont ha regisztrálsz, akkor egy, az Egyesült Államokban lévő címet kell megadni, mintha ott élnél, mivel az amazon.com-on lévő szolgáltatások elméletben csak USA-ban élő személyek számára elérhetőek, de ezt úgyse nézi senki sem. Rengeteg európai vásárol onnan és ezt ők is tudják, nem foglalkoznak vele. Van még az iTunes, de azzal nem nagyon érintkeztem még.

Link: [link]

2014. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. :)
2014. márc. 25. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Innen szoktam letölteni:


[link]

2014. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, ez persze nem legális, de ha fizetni sem akarsz, meg legálisan is akarod, akkor az úgy nem fog menni.
2014. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fizetnék én, csak nyilván inkább 1dollárt, mint több ezer ft-ot :)
2014. márc. 25. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Spotify
2014. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)
2014. márc. 30. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!