Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki le tudja írni Eminem...

Valaki le tudja írni Eminem Relapse: Refill c. albumának a tracklistjét?

Figyelt kérdés
Egy csomó új száma van és nem vágom h meik tartozik ehhez ez albumhoz és meik van "csak úgy", album nélkül, vagy azok más albumhoz tartoznak más előadótól?
2009. dec. 17. 17:11
 1/6 anonim válasza:

1. "Forever" (with Drake, Kanye West and Lil Wayne)

2. "Hell Breaks Loose" (featuring Dr. Dre)

3. "Buffalo Bill"

4. "Elevator"

5. "Taking My Ball"

6. "Music Box"

7. "Drop the Bomb on 'Em"


tess=)

2009. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi nekem is ez van meg =) és azt nem tod h a Touchdown, a My Darling, a Warning meg az ienek azok micsodák vagy mien albumon vannak?
2009. dec. 17. 17:26
 3/6 anonim válasza:

háát megnéztem neked, itt van elvileg az összes cd-je: [link]

de én itt ilyeneket ne találtam:/

2009. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi de nekem minden albuma megvan, és am a lista hiányos, az utolsó előtti album meg nem az övé csak az ő számainak a remixei vannak rajta. Csak arra gondoltam h vannak olyan számai (Pl: Welcome to the Ditroit City) amik nem az ő albumain vannak és arra gondoltam ezek is olyanok e vagy a később megjelenő Relapse II.-n lesznek e rajta.
2009. dec. 18. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit az 1. leírt, azok csak az új számok! A Refillen rajta van a másik 20 zene is a Relapse albumról!

A Touchdown az T.I. albumán van, a My Darling és a Careful what you wish for az bónusz zene a Relapsen (ha megveszed az albumot akkor megkapod azt is), a Warning pedig nincs lemezen, azt csak feltette a netre.

2009. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oks akk már vágom köszi =)
2009. dec. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!