Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Richard Z. Kruspe milyen...

Richard Z. Kruspe milyen ember lehet a való életben?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában véve átlagos, van humora, szeret kimozdulni, de elég hiú. (Talán enyhén nárcisztikus is.)

Legalább is nekem mindig is ez volt a benyomásom róla. Aztán ki tudja...

De egyébként kétlem, hogy erre a kérdésre meg lehet találni az interneten a választ.

2014. márc. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen, ahhoz, hogy tudd milyen, személyesen kéne ismerni... Igazából csak arra vagyok kíváncsi, kinek milyen benyomása van róla. Nekem például szimpatikus, csak hát tényleg kissé hiú. :D
2014. márc. 31. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásaim szerint egész jó fej csávó. :) humorra rengeteg bár kissé egoista sôt ez nem kifejezés...:D attól fügetlenül kedves gondolom bár ha lehetôséged van rá kérdezd meg tôle. Ja és láncdohányos. Bár gondolom ezt tudtad.
2014. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon szimpatikus :) igen, eléggé hiú, meg egy kicsi ego is társul hozzá, de ettől függetlenül én bírom. Ja igen, ciki az mindig van nála. XD humora is van, meg szeret metaforákban beszélni. És ha interjúkat nézel, akkor rájössz, hogy szeret mutogatni, elmagyarázni a dolgokat. Összeségében jófej :) meg bírom a nevetését :D
2014. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*cigit akartam írni. (előző)
2014. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hogy milyen ember lehet hát nyilván nagyon gazdag de ettől fügetlenül nagyon jó ember és teljesen olyan mint bármelyik dolgozzó férfi csak ő nem busz söfőrként dolgozzik hanem a világ egyik legnagyobb metál bandájának egyik alapitó tagja és gitárosa.
2014. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 4. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!