Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van rá esély, hogy a Slipknot...

Van rá esély, hogy a Slipknot vagy a Stone Sour jöjjön idén Magyarországra?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
hú, de jó is lenne...
2014. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Annak idején voltam az ingyenes Slipknot koncerten. Gondolom ti akkor még ágybavizeltetek, vagy meg sem születtetek!
2014. ápr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltam kemény 8 éves.
2014. ápr. 2. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
tyű, de kemény valaki.
2014. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az mikor volt,és hol?

(ingyen koncert)

2014. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ez: [link]
2014. júl. 13. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, ha félreértelek, Deggial, de a kommentedből számomra árad a lenézés. Nem mi tehetünk arról, hogy mikor születtünk, és attól nem leszel nagyobb rajongó, hogy a véletlen folytán pár évvel előbb jöttél világra, mint más.

Én is 8 éves voltam, mikor az ingyenes koncert volt. A mostanira el tudtam menni, nem is bánom, hogy ez nem volt ingyenes, mert így legalább nem jöhetett be minden jött-ment illuminált állapotban lévő állat, akik valószínűleg azt se tudták, hol vannak. Mikor kiadták az első albumukat, én még az oviban rajzoltam kiskutyákat, és az első hazai koncertjük idején csak annyit tudtam róluk, hogy léteznek, maszkosak meg számot viselnek magukon, de ez nem jelenti azt, hogy csak a Devil In I-t ismerem, és azt hiszem, mekkora 'metálhed' vagyok. Az egy dolog, hogy mögöttem egy Slipknot pólós 16 éves kiscsaj szerint a Duality szövege úgy van, hogy "Oh my god is insane" (azt hittem fejbelövöm magam), de nem kell mindenkit egy kalap alá venni.

2015. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!