Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én vagyok ezzel így?

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
Régebben ugye volt egy xy nevű kedvenc énekesem,állandóan azt hallgattam,de rengeteg ideig nem csinált zenéket úgyhogy meguntam...Egyszerűen annyira hiányzott az hogy valakit "majmoljak" hogy azthittem megőrülök.Most kb. 2-3 hónapja szerettem meg a progressive house-t meg hasonlókat,X és y lett a kedvenc Dj-m,közülük egyiket majmolom igazán,a másik is kedvencem természetesen,de egyiket jobban majmolom,nyomon követem meg iylenek...na mindegy szóval ost van kiket majmoljak,rájöttem hogy én ezzel akarok foglalkozni,még ha a gatyám megy rá akkor is,még ha teveszart kell szednem az állatkertben,szintén.Mindent megteszek hogy én is olyan sikeres lehessek,még azt is a fejembe vettem hogy többé-kevésbé még hollandul is megtanulok.Lehetséges hogy annyira nem volt olyan téma,amivel alaposabban is foglalkozhattam volna,most jött egy és megszéllottja lettem?Persze mindigis szerettem a zenét,de most valami hihetetlenül jól jött ez az újítás és azóta fel vagyok dobva,frissülve.

2014. ápr. 2. 01:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá! Inkább a zenével foglalkozz, mint valami olyasmi szakmába kezdj ahol értelmesen meg kell fogalmaznod a gondolataidat.

Dolgozni te sem akarsz, mi?

2014. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy nem akarok dolgozni,de nem szeretném úgy leélni az életemet hogy reggel elmegyek,este hazaérek hulla fáradtan,kapnék érte 80 ezret és nincs életem.Inkább olyanba fáradjak el,amit szeretek és jó lenne körbejárni a világot is:))
2014. ápr. 2. 13:34
 3/15 A kérdező kommentje:
Jesszusom,még csak most veszem észre a helyesírási hibáimat,pedig át szoktam nézni O.O
2014. ápr. 2. 13:36
 4/15 A kérdező kommentje:
Hülye fogalmazásért meg bocsi,csak este volt már és hirtelen írtam...
2014. ápr. 2. 13:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül,én nekem is hasonló az álmom:)

és az első kommenteddel teljesen egyet értek.

Amúgy hány éves vagy? Lány vagy fiú?

2014. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
15 és lány.Te?
2014. ápr. 3. 21:13
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
14 és lány:) bár én énekes és színésznő szeretnék lenni,a helyzetünk hasonló:)
2014. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
kövesd az álmaidat ;) ha támogatnak a szüleid/barátaid minden sikerülni fog
2014. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó!Ha meglenne hozzá a tehetségem én is szívesen lennék az,sok sikert!Köszi a válaszokat!
2014. ápr. 4. 21:56
 10/15 anonim ***** válasza:
Neked is sok sikert és ne add fel:) szívesen és sziaa
2014. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!