Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik erre a legjobb, és...

Melyik erre a legjobb, és legolcsóbb szintetizátor?

Figyelt kérdés

Zongorának nincs igazán hely, és még elég költséges is, használtan is, újonnan meg főleg + karbantartás, ezért csak szintetizátort tudnák itthonra venni tanulásra, gyakorlásra, és mivel egyenlőre még a tanítást sem tudnám jelen pillanatban fedezni, így azt is a netről kéne megoldani...de az már az én gondom.

Szóval, 10-20, max kb. 25.000 ft-os árkategóriában milyen szintetizátort érdemes venni? Tudom, hogy ezen árakon még nem nagyon lehet igazán jót találni, de ti melyiket ajánlanátok ezek közül a legjobban? Ennyiért lehet egyáltalán már olyat kapni, ami érzékeli azt, hogy mennyire erősen ütöm le a billentyűt?

Tudom, hogy sokan azt fogjátok lehet mondani, hogy több pénzt kéne rászánni, de ez a max, és szeretnék nagyon tanulni.

A tanácsokat előre is köszönöm!

17/F


2014. ápr. 2. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
normál méretű dinamikus billentyűset sajnos ennyiért nem találsz, talán még használtan sem
2014. ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet le kell mondanom a zongorázásról még több időre, nem mintha az utóbbi 2 évben nem akartam volna megtanulni.
2014. ápr. 2. 15:48
 3/6 A kérdező kommentje:
És egy olyan olcsóbb szintetizátoron akkor nem is lehet tanulni, vagy csak nem ajánlatos? Úgy értem, ha egyszer később lenne normális, rendes zongorám, pianínóm, vagy legalább egy jó minőségű szintim, akkor azon "tovább" tudnák tanulni, vagy az ilyen olcsó hangszer rossz szokásokkal is járhat?
2014. ápr. 2. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
zongoránál alapvető igény, hogy a billentyű különböző erővel billentve különböző hangerővel szóljon ... szóval zongorázni nem tudsz rajt megtanulni
2014. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ahogy nézem a neten ez a legolcsóbb (újonnan), igaz csak 61 billentyűs, és nem értem ezt "zongora stílusú billentyűzet", de a méretéből ítélve normál méretű billentyűk, továbbá billentés érzékeny, és ahogy láttam 61900 Ft

[link]

2014. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne újonnan vegyél! Hogy használtan is aránylag normálisat találj, az kb 40000. Régi E szériás Rolandokat lehet már ennyiért venni.
2014. ápr. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!