Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen 1D-s blogokat olvasnáto...

Milyen 1D-s blogokat olvasnátok szívesen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ti milyen One Direction-ös blogokat olvasnátok szívesen?Melyik szereplővel,és ne legyen unalmas és sablonos se,mert akkor megírnék egy ilyen blogot.Várom ötleteiteket :)

2014. ápr. 2. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szereplők egy melegbárban grupit csapnak.
2014. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én 2D-ben szoktam olvasni a blogokat, de van hogy megnézek 3D-ben egy filmet
2014. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ne hülyeségeket írjatok..A kérdés komoly.... -.-**
2014. ápr. 3. 16:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Esetleg a tini kategóriába próbálkozz, kislány :D
2014. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Istenem ezeke az emberek -.- ÍRják,hogy tini meg blabla,de azért nekik nincs jobb dolguk. Van egy kérdés amire normális választ vár a kérdező és aki semmit ismétlem semmit nem tud a kérdés tárgyáról az ne válaszoljon.válaszoljon arra amihez ért. -.-

Most hozzád kérdező:) témát nem igazán tudnék mondani,de ha szeretsz és szoktál írni akkor valami csak az eszedbe jut és én szívesen olvasnám a blogodat. Harry-vel lenne klassz:$

2014. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
így van nem értünk hozzá, de akkor nem ide kellene írni, mert ez a zene kategória
2014. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1.a blog tényleg nem zene téma

2.de az 1D igen

2014. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nos, nem tudom hogy lehet-e "ezt" zenének hívni
2014. ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

OMG...Most ha megnézzük akkor kb 1 válasz jött ami tényleg a kérdésre válasz..a többi 1D utálok..Ha nem szeretitek öket akkor nem kell megnyitni a kérdéseket velük kapcsolatba.Ne itt vezessétek le az energiátokat. csá!!

----------------------------------------------------------

Én öszintén Harry-t választanám főszereplőnek.És a lány ne hagya magát hogy pl. az első pillanatba egymásba szeretnek mert ez igy már hülyén kezdődik.Több ötletem nincs.Neked kell előállni valami lenyűgözővel.De majd írj ám pls. linket hogy olvassam és legyek névtelen komizó ;). xox

2014. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves második! Nem tudom, hány éves lehetsz, de úgy tűnik, nem vagy tisztában a "zene" szó jelentésével. Segítségképpen bemásolom neked a definíciót egy online értelmező szótárból:

"Zene(főnév)

Dallamok rendszere. A zene különböző magasságú hangok ritmusos, ütemes összessége. Hangszerekkel, illetve énekhanggal megszólaltatott ismétlődő hangsorok a figyelem felkeltésére, érzelmek, gondolatok, érzések, állapotok kifejezésére."


A fent leírt mondatok alapján tehát a 1D által előadott dalok is zenék. Legközelebb pedig a kérdésre legyél szíves válaszolni, vagy ha nincs jobb dolgod, mint ilyen kérdéseknél kötözködni, akkor menjél tanulni vagy keress barátokat.



Kedves kérdező! Én legszívesebben Harry-vel olvasnék sztorit, mert ő a kedvencem, de viszont róla van írva a legtöbb történet, ezért más is lehet, mindegy. A sztorid ne legyen sablon, és figyelj a helyesírásra! Szerintem ezek a legfontosabbak. Ha megírod komiban majd a címet, szívesen beleolvasok a történetedbe! Sok sikert!!:)

2014. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!