Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nincs szinte semmi a...

Miért nincs szinte semmi a barokk fuvoláról az interneten?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni barokk fuvolázni (imádom a barokk hangszereket), de az istennek sem találok róla semmit. Azt sem hogy mennyiért lehetne venni, vagy hogy egyáltalán vmi pontos leírás róla, a felépítéséről vagy vmi... de semmit sem találok. Vki akárki bárki segítsen nekem legyen oly kedves! előre is köszi :)
2009. dec. 18. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
mert senkit sem érdekel...:D
2009. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz... ku..a rendes vagy. tahó...
2009. dec. 18. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Hat en sem ertek ehez egy fikarcnyit sem..:p De szerintem ha van ra lehetoseged menny el egy zene vagy hangszer boltba, ott hatha fel tudnak vilagositani:) Vagy konyvtarba, nallunk (az egyetemen) eleg sok anyagja van a zeneseknek is, kulonbozo leirasok, stb. Biztos talalnal valami neked valot:) Csak kitartas, aki keres, az talal:)Sok sikert!:)
2009. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

"ehez", "menny", "nallunk" - egyetemen elfogadják ezt a remek helyesírást? o.O

amúgy ja, próbálkozz hangszerboltokban, az eladók gyakran örülnek, ha elbeszélgethetnek valakivel ilyesmiről.

2009. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én is ugyanígy vagyok! Két és fél éve fuvolázok, de olyan jól megy, hogy hetedikes anyagokat játszok :-) és nagyon érdekel a barokk fuvola. Ez egy egész jó kis leírás:


[link]

2011. febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
(Előző vagyok) Egyébként, ha már van fuvolád, akkor vehetssz hozzá fa fejet. Így barokkosabb lesz a hangja.
2011. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

(Előző)


[link]


A lap alján van egy billenyűs Eastman grenadil fa fuvola

bruttó 552.000 Ft-ért.

2011. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 2009-12-19 10:57


Örülök hogy van mibe beleköss. Hallottál már azokról az emberekről, akiket jobb helyeken úgy hívnak "határon túli magyarok"? Mert képzeld, én az vagyok, Romániában élek, és angol egyetemre járok, szóval köszi, tényleg, hogy ilyen figyelmes vagy a helyesírást illetően.

Bocs az offért, kérdező.

(második voltam)

2011. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Itt van egy-két oldal:


[link]

2011. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Bocs, ezt nem tettem be:


[link]

2011. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!