Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miről szól Eminem Stan című...

Miről szól Eminem Stan című száma?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy őrült rajongó leveleket ír neki, amiben azt taglalja hogy már ezerszer írt, de még mindig nem válaszolt neki, pedig ő a legnagyobb rajongója, tele van a háza az ő képeivel, mindent tud róla, és Em is megígérte amikor találkoztak, hogy majd beszélnek. Az utolsó előtti versszakban pedig részegen, a barátnőjével a csomagtartóban lehajt egy hídról egy folyóba. Az utolsó versszakban meg Em válaszát lehet hallani, amiben bocsánatot kér hogy nem volt ideje eddig válaszolni, és próbálja megnyugtatni, hogy ne csináljon őrültséget, mert pár hete hallott egy emberről aki belehajtott részegen a folyóba. Aztán a végén leesik neki hogy pont ő volt az.


Ha nagyon kell leírhatom szó szerint is az egészet.

2009. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem kell köszi! Nem szeretném, hogy csak miattam fáradozz, megértettem ahogy leírtad!! Köszönöm!!! :)
2009. dec. 23. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
ird lecci engem érdekelne
2010. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

itt regisztrálsz, és megtalálod:


[link]

2010. ápr. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!