Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyibe kerül az Fl studio...

Mennyibe kerül az Fl studio letöltése? Vagy esetlen át ehet küldeni e-mailben csatolt fájlként? Mert ha át lehet akkor nem töltöm le feleslegesen sok pénzért

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 16:31
 1/8 Nemtudommilyen ***** válasza:
Torrent oldalakról ingyen lelehet szedni. De egyébként [link]
2014. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt!Tudnál esetleg olyan oldalt ahonnan ingyen be tudom szerezni?Nem kapok érte semmit ha kiderül hogy illegálisan töltöttem le?
2014. ápr. 6. 17:38
 3/8 Nemtudommilyen ***** válasza:

thepiratebay


Ha kiderül, akkor igen.

2014. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi!Hát akkor nem tudom hogy letöltsem-e...lehet ha majd lesz egy kicsi pénzem,inkább megveszem,de most nem tudom...
2014. ápr. 6. 17:56
 5/8 A kérdező kommentje:
mennyi az esélye hogy kiderül?Mit kaphatok érte kiskorúként?
2014. ápr. 6. 17:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy otthon a zenében? Csak mert ez egy zeneszerkesztő program, amit azok használnak, akiknek van zenei tudásuk, játszanak hangszer(ek)en és a SAJÁT zenéiket akarják megírni nagy tudással.

Ha játszol/játszottál már komoly szinten hangszeren, csak akkor szedd le, mert nincs értelme egy zenei analfabétának komoly program mögé ülni. Akinek nem inge, ne vegye magára, ha tanultál komoly szinten hangszeren játszani, akkor van csak értelme leszedni.

Egyébként szinte lehetetlen, hogy elkapjanak vele, hacsak nem mész kiadóhoz az illegálisan torrentezett programmal készített zenéiddel.

2014. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak próbálgatnám,hangszertudásom az nincs,akartam én járni gitározni,de anyám lebeszélt róla,de most be akarok iratkozni egy Dj tanfolyamra....Persze jól jönne hozzá egy hangszer is,de egyszer majd azt is megtanulom,de anélkül is lehet zenét csinálni,persze nem jön rosszul,azt mondják
2014. ápr. 7. 17:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Manapság miért akar minden második gyerek DJ lenni, amikor semmi zenei tapasztalatuk nincsen és nem fogják fel, hogy minden második sarkon egy DJ él, magyarán senki sem fog vele pénzt keresni?

Na mindegy...nem az én gondom

Véleményem szerint a zenét hangszeren kéne tanulni és azután esetleg, ha vannak önálló dallamaid zenét is írni...de addig nincs értelme.

Ha rám hallgatsz, nem egy DJ tanfolyamra íratod be magad anyukáddal, hanem egy zongorára.

Sok sikert! :D

2014. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!