Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi olyan jó a One Directionben...

Mi olyan jó a One Directionben hogy minden lány oda meg vissza van értük?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, de úgy gondolom a zenéjük rettenet, csak arról szólnak, hogy szeretlek, imadlak, hianyzol....

Fél suli odavan értük de miért? :D



2014. ápr. 6. 19:59
1 2
 1/14 Esztiiii! ***** válasza:
Mert most ez a ,,menő'' de ebből nagyon kevesen szeretik őket igazán még ha nem is vallják be :)
2014. ápr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1. Nem szolok ke senkit, mindenki maga alakitja az izleset.


2. Hadd ne kezdjem sorolni, hogy a Directionerek miert szeretik oket annyira. Biztos neked is van olyan eloado, akiert rajongsz, vagy ha nem is rajongsz, akkor szereted. Na, mi is pont ugyanazokert szeretjuk az 1D-t, mint Te azt a bizonyos eloadot.


3. Mi az, hogy sokan nem is szeretik Oket, csak azt mondjak, hogy de, mert meno?? Es kevesen?! Dragam, stadionturnet kellett rendezniuk, mert az arenak nem biztos, hogy eleg nagyok lettek volna!!!


Bocsi, hogy az utolso nem a kerdesre valaszolt,de muszaj volt.

Azert is bocsi, hogy nem irtam ekezetet, de telorol vagyok. :)


13/L

2014. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sorázsém válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2Qyooq_xh0M


Bocsánat, ezt muszáj volt ide benyomnom, nagyjából passzol a témához.

Szóval: Aki odavan értük ( legalábbis nagyon nagy részük) valószínűleg csak a kinéztük miatt szereti őket annyira. Most őszintén, miért lennének egy BANDÁBAN ennyire különböző külsejű és kisugárzású tagok, hacsak nem a tinilányok mindennemű igényeinek kielégítésére? Hu de fura a korosztályomról így beszélni... Szóval szerintem ez a válasz a kérdésre.

2014. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
A tinilányokon kívül senki se szereti azt az 5 gyökeret. És ez a lényeg tudják hogy vannak ilyen kis befolyásolható tinilányok akik rajonganak azért az 5 SZArt és ettől csak úgy dől a pénz a menedzsernek. Ezek csak egy marketing fogások. Pár év múlva eltűnek a süllyesztőbe és a tinik más valakiér rajonganak majd és így tovább. Látod hol van most a Backstreet Boys, Jones Brothers és a Tokio Hotel..
2014. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
NEM GYÖKEREK!!!!! Te valószínűleg nem ismered őket...lehet,hogy nyálasan hangzik de ők csodálatosak sok lány életét megmentették még ha nem is tudnak róluk!...és mi az h csak kicsik szeretik őket elmondom neked drágám ,h én ismerek olyat aki már 20 éves és még mindig szereti őket!Directioner forever!
2014. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
52%
Utolsó na te se lehetsz több 15-nél. Egyébként szarok rád és a nyálas directionaidra. Hülye kistinilányok :D :D :D
2014. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a zenéjük tipikus mai pop, de nekem tetszik, és a tagok is szimpatikusak. Ne általánosítsatok, mert én például pont nem azért szeretem Őket, mert ez a menő, mivel előttük nem szerettem soha semmilyen előadót különösebben és szerintem nem is fogok, nem vagyok az a hatalmas "megőrülök a kedvencemért" fajta.


Azt meg nem értem, egyesek szemét miért bántja, hogy tinilányok szeretik Őket. Nem látom, hol itt a probléma. Aki azért "directioner"? mert a srácok jól néznek ki, tényleg szánalmas, de ti is azok vagytok, akik le tinip_csázzátok az összes rajongót. Egy normális ember nem írogatja oda minden 1D-s kérdéshez, hogy mennyire sz_rok és b_zik, és az xy előadó jobb, mert amit az egydé csinál, az nem zene, satöbbi. Ha nem szereted Őket, ne foglalkozz velük. Ennyire egyszerű. Ha viszont állandóan hangoztatod, hogy márpedig te mennyire utálod Őket, szánalmasabb vagy, mint a 1D divatfanjai :D

2014. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi leszek 1-2 év múlva mi lesz.. :) "directioner forever" hmm :)
2014. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szívem szerint gyűlölöm őket, de ez teljesen szubjektív. Nálunk is az egész osztály lányserege oda van értük, kivéve én. Utálom az ilyen "jajjdeszeretlekteisszeretszjajjmostösszevesztünkdemégmindigszertlek" zenét, ismerőseim közül is csak én hallgatok rock zenét...

Nem sokára, amikor majd lesznek vagy 30 évesek, nem annyira fogják szeretni, mert nem lesz olyan kis csinos pofijuk. Speciel amikor zenét hallgatok nem annyira szoktam nézni a bandatagokat, kivéve a BVB-nél, egyszerűen nem tudok betelni velük...

2014. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem az a legfurcsább, hogy én egyáltalán nem azt tapasztalom, hogy azért szeretik őket mert menők.

Az én sulimból kb 4-en szeretik. Nálunk mindenki kiutálja őket. Ahogyan te is.

Nagyon-nagyon nem értem, miért lóg ezen a témán minden "anti directioner". Esküszöm, biztosan van még együttes amit utáltok, de mégis CSAK a One Direction-t gyűlölitek ennyire NYILVÁNOSAN. De komolyan, ha nem tetszik, akkor miért nem lehet letojni?? Hm?? Miért kell mindig megjegyezni, hogy így b*zik, úgy b*zik? Nekem ez már gyanús hogy mindenki ezt firtatja.

2014. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!