Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Halottam egy dalt, ismerősömék...

Halottam egy dalt, ismerősöméknél és kíváncsi lennék az előadóra meg a szám címére, itt van a dalszövege nagyjából: valaki felismerni esetleg?

Figyelt kérdés

"a szívemnek parancsolni nem tudok, mindig azt csinálja amit nem akarok, mindig megbocsát akkor is ha fáj, ezért hát nem sírok én már többé, hanem boldog leszek, én elfelejtem minden könnyemet, az utcán emelt fejjel jaj de büszkén végig megyek, és minden szép lány nekem integet, a szívemnek parancsolni nem tudok és a kulcsát visszakapni se tudom, hiába kérnéd h másnak adjam én, .

és még ennyire emlékszem belőle, hogy: én ma egész éjjel mulatok, nem az egereket siratom, én el felejtem ami fáj, át múlatóm az éjszakát,



#zene #dalszöveg #boldog leszek #egész éjjel mulatok
2014. ápr. 7. 12:28
 1/1 walk w1th mee válasza:
nem sirok én többé- yt
2015. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!