Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mik a kedvenc számaitok a...

Kérdezzfelel kérdése:

Mik a kedvenc számaitok a Green daytől?

Figyelt kérdés
Leírnátok vagy belinkelnétek, és megmondanátok, hogy miről szólnak és hogy miért tetszik nektek? Köszönöm :)

2014. ápr. 7. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Jesus of Suburbia. Hamis érzésekről, lentről-fenntről és rádöbbenésről, lázadásról. Valamint az élet viszontagságairól fiatalon, és hogy egyedül vagy mással?


https://www.youtube.com/watch?v=SA8v3B1SxR0

2014. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Green Day - ''Boulevard Of Broken Dreams'' -nem tudom miről szol :)

van még a Forgotten-az szerelmes szám

American idiot -hát a nevéből biztos rájöttél hogy idiota amerikaiak :D

Basket Case-azt se tudom miről szól

Wake me up with september ends -ez is szerelmes valami szinten...Rég hallotam ezeket a számokkat :D már nem vagyok fügő :D am mennyi idős vagy?

2014. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy miért érdekes, hogy hány éves vagyok, amúgy 14. Azért szeretném tudni, hogy miről szólnak, mert szeretem, ha tudom miről van szó egy számban. Magamtól elég keveset értek meg belőlük, mert világéletemben németet tanultam, kikeresni meg hosszadalmas. És hogy miért érdekel, hogy miért tetszik nektek? Puszta kíváncsiság. Amúgy meg azért ettől a bandától kértem, mert tetszenek a zenéik,vagyis azok amiket ismerek tőlük. És még nem nagyon alakult ki a zenei ízlésem, így még próbálgatom a dolgokat.

És köszönöm szépen a válaszokat!

2014. ápr. 10. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 21st Century Breakdown.


Hasonlóról szól, mint az American Idiot, de másképp, és ez nagyon lényeges. Az énekes úgy vallott erről, hogy még soha nem beszélt ilyen őszintén az érzéseiről, mint ebben az számban. Én azért szeretem, mert hangzásilag is nagyon jó, de a szövege... őszinte és egyszerűen tökéletes. Mikor először meghallottam, lehidaltam tőle. Mindent elmond a világon, az amerikai történelmi alap (múlt), a jelen, és a jövő, ami igazából nincs... (Ugye 21st Century Breakdown = A 21. század elbukik).

Lehet, hogy közhely, de szerintem akkor találsz rá a kedvenc GD számodra, amikor hallgatod a dalt, és egyszer csak bevillan a fejedbe, hogy: úristen, ez a dal RÓLAM szól... ez a dal ÉN VAGYOK. És közben érzed azt is, hogy mintha megröntgeneznének, behatol a csontjaidba és nyílegyenesen a szívedbe, és átjár. Persze ezt mindenki más dalnál éli át (gyakori pl. a When I Come Around-nál, Good Riddance-nél...).


Ez a videoklip: https://www.youtube.com/watch?v=D4ZKlT1EvCA

Ez pedig a kedvenc verzióm: https://www.youtube.com/watch?v=XlOgoKU2Mac

2014. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia pl.a Basket case az arról szól hogy hallgassanak meg, őrült vagyok vagy mégsem, paranoliás vagy csak félek ilyesmi. Amúgy meg szerintem teljesen mindegy hány évesen kezded szeretni annyit mondok én kevesebb vagyok és imádom :)
2014. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Imádom őket!:)Mostanában kattantam rájuk, nekem személyes kedvencem az American idiot, Holiday, és a waiting.Az utóbbiakat elmondták már asszem miről szól, a Waiting arról szól, hogy milyen rég várt már erre a pillanatra, meg ilyenek.Jó zenehallgatást!;))
2014. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Megnéztem a neten az ajánlott számokat, és majdnem mindegyik tetszik. Már le is töltöttem őket, és sokat hallgatom őket!
2014. máj. 7. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!