Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tud nekem ajánlani egy...

Valaki tud nekem ajánlani egy western akkusztikus gitárt?

Figyelt kérdés

Nem túl drágán, lehetőleg 15e ft körül legyen max(de azért linkeljetek még), ne használtat, és fekete színű legyen, 4/4es méretben. Ja igen, ha fontos akkor most kezdek el tanulni gitározni. Olyan legyen amit házhozszállítanak. Sajnos nem találtam, de folytatom a keresést, a biztonság kedvéért írtam ki a kérdést. 15/F


Köszönöm előre is.


2009. dec. 20. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Én olyan vagyok aki kezdőknek mindig klasszikus gitárt ajánl mert a nejlon húr nem cseszi szét az ujjaidat (annyira), de a fémhúr kegyetlenül fájdalmas. Ezen kívül szerintem jobb hangja is van a klasszikusnak. Bár ezt döntsd el te. Menj be egy hangszerboltba és nézd meg őket. Jobb úgy vásárolni, mint látatlanba rendelni valamit, és azt sem tudod hogy milyen hangja van, lehet nem is tetszik majd.

2009. dec. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hosszútávra venném, nem szeretnék újat venni később, vagy akkor inkább elektromosat ha menni fog. Hát nemtudom, videokon néztem, de a fémhúros az jobb rockszámokat játszani. De a húrokat ki is lehet cserélni nem, független a gitártól?
2009. dec. 21. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!