Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Már egy másfél éve gitározok...

Már egy másfél éve gitározok és azon gondolkoztam, hogy el kellene kezdeni szintetizátorozni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Igazából azért kérdem ,mert tetszik a hangja és olyan jól ellehet játszani a dalokat...és könnyű lenne megtanulni vagy inkább belese kezdjek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. ápr. 15. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vagy 10évig szintiztem, aztán elkezdtem gitározni. Erről mi a véleményed?
2014. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belese. :)
2014. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nicole_Hikary válasza:

Én zongorázom,de gondolkodom ,hogy gitározni is meg akarok tanulni :D

3 évet jártam zenesuliba,de meguntam ,hogy nem tanítanak új dolfot,(ezt így második év tályán ,de még bejártam,mert a tandìj már be volt fizetve.)

Egy próbát megér,ha nem megy úgyis rájössz ;)

2014. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem mi köze van annak, hogy gitározol másfél éve és tetszik a szinti (nem inkább zongorát akartál írni? :) ) hangja.


Állj neki nincs mit veszteni nem? Viszonylag olcsó elkezdeni billentyűsön tanulni és tényleg szórakoztató. Gitár mellett is simán vihető (miért is ne?). Ha zongorázni akarsz elsősorban és nem a csillió-millió effekt, meg hangszín kell, akkor ajánlok inkább egy digitális zongorát kezdésnek! A legolcsóbb amiről tudok az a Yamaha Np-11, igaz csak 5 oktávos, de olcsó.

2014. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!