Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kamaszok, tinédzserek! Hallgat...

Kamaszok, tinédzserek! Hallgattok komoly/klasszikus zenét?

Figyelt kérdés
Vagy csak én hallgatom Mozartot, Beethovent és társaikat a metál és rock mellett 13 évesen? :D

2014. ápr. 15. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem.

15/l

2014. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Én 15éves vagyok,és imádom a komoly zenét!

Persze hallgatok még mást is,de szeretem pl.:Chopint,Beethovent...

2014. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Végre egy elvtárs! :D Az osztálytársaim/ismerőseim gyakran nyomatnak mai "bulizós" zenéket (a rosszabbik fajtából), aztán még ők néznek furcsán, amikor a telefonomból mindent túlharsogóan kezdek hegedűjátékokat bömböltetni. :D
2014. ápr. 19. 16:54
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

A hozzáállásodból egyértelműen lerí, hogy csak azért hallgatod, mert úgy gondolod hogy ez különlegessé tesz.

De sebaj, majd eljön az idő, mikor rájössz arra, hogy nem kell bizonyos dolgokkal kérkedni, és nem kell magad másokhoz hasonlítgatni. Vagyis a te esetedben mondhatnám, nem kell állandóan a különbségeket keresni.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, szoktam komoly zenét hallgatni, de nem szoktam a "telefonomon bömböltetni", hogy kitűnjek.

2014. ápr. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen,''elektronikus komolyzenét'' :)=>TRANCE
2014. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló: köszönöm a választ. Miután megnézegettem, hogy egész pontosan mit is írtam ide, valahogy elfogott az "Atyaúristenmekkoragyökérvagyok" érzés. De szerintem a legtöbb korombeli így van ezzel: valahogy ki akarnak (akarunk?) tűnni a tömegből, mindenki szeretné valamiért különlegesnek, 'többnek' érezni magát, még ha tudja is, hogy semmiben sem különbözik másoktól. Megpróbálok rajta változtatni. :)


Utolsó válaszoló... khm, érdekes hozzáállásod van.

2014. ápr. 30. 13:41
 7/11 anonim válasza:

Én 14 éves vagyok, néha hallgatok Vivaldit :D

F

2014. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok és Mozartot hallgatok.


16/F

2014. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
néha hajanl felé jól esik az efféle muzsika.apámnak ezt nem szívesen mondom,mert ő igazi fan és mindenkivel mindig ezeket halgattatná.
2014. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én imádom, de ezt nem különösebben szoktam hangoztatni...:)

14L

2014. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!