Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki le tudná írni ennek a...

Valaki le tudná írni ennek a számnak a pengetését?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=D3IymeuH4Oc

úgy hogy pl: Em :le le G: le föl le föl

a válaszokat előre is köszönöm :D



2014. ápr. 16. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
NEM!
2014. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minek az neked? Úgyse tudnád megtanulni.

Ha még nem vetted volna észre te elmebajnok, elárulom. Az egy oktató videó. Szájbarágósan elmagyarázza, tanuld meg onnan.

2014. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=WEorjtqLFc0


3. perctől mutatja a pengetés irányát, de nézd végig az egészet.


Hamar rá kell érezned arra, hogy automatikusan tudd, hogy kell pengetni, nem ördöngösség, főleg egy ilyen egyszerű számnál. A pengetés irányát ritkán mutatják meg és leírva tabon/kottán sem túl gyakori és nem véletlenül. Kis idő, aztán menni fog magadtól is!

2014. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második te normális vagy? És neked minek kellett egyáltalán ideírnod? Azért van az oldal, hogy megkérdezze amit nem tud. Kezdőként (gitározol egyáltalán vagy csak kötekedni jöttél?) te sem tudtál mindent és vagy segítettek benne vagy idővel magadtól rájöttél.


Ne oktass ki senkit ember!

2014. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na idefigyelj! Nézd meg azt a videót mielőtt itt írkálsz össze vissza.Annak a faszinák számos oktató videója van ahol elmagyarázza és megmutatja hogyan kell játszani a zeneszámokat. Azon a videón is pont azt teszi.

De ha nem akarod yutubon nézegetni akkor meg is vehetetd a gitároktató DVD-ét.

2014. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló köszönöm szépen :D
2014. ápr. 18. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Természetesen belenéztem a videóba és tudom, hogy sok videót csinált már. Találkoztam már párszor vele youtubon, bár én a Lick Library-s videókra esküszöm :) De egy oktató videóban is lehetnek homályos részek egy kezdőnek és nem is mind szól feltétlenül nekik! Arról nem is beszélve, hogy ha valaki nem tud angolul és fontos infókat mondanak, akkor megint lehet némi képzavar.


De akármilyen szájbarágós is a fenti videó, nem indoklója a kirohanásodat, "válaszodat" a kérdésre...


"Minek az neked? Úgyse tudnád megtanulni. Ha még nem vetted volna észre te elmebajnok, elárulom..." Pff... a mester megszólalt :D

2014. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!