Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyek szerintetek a legjobb...

Melyek szerintetek a legjobb dubstep zenék?

Figyelt kérdés

Most ismerkedek a stílussal, nagyon megtetszett egy két dubstep muzsika :D És szeretném ha linkelnétek nekem párat, amiket érdemes meghallgatni.

Előre is köszi :)



2014. ápr. 18. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Éedemesnek egyiket sem érdemes meghalgatni, mind fos techno gépzene, tipikusan a tizen éves, tömegkövető birkáknak van kitalálva...
2014. ápr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem zene és nem is muzsika.Hivatalosan is gépfosnak lett titulálva az a zaj amit nem hangszerrel csinálnak.
2014. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 M.B.B válasza:
Én személy szerint a tsunamit szeretem.
2014. ápr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

a tsunami az nem dubstep, spinninen nincsenek dubstepek.

Ukfen nézz körül

2014. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Amit nem "hangszerrel" csinálnak nem zene? a DJ pult mi ha nem hangszer? Ha nem tetszik menjetek Bódi Gusztit vagy egyéb zsidó cigány fos zenét hallgatni? igaz milyen jó érzés amikor azt oltogatják amit ti szerettek? :) Hogy már a kérdésre is válaszoljak akkor itt van pár szám: https://www.youtube.com/watch?v=F1K6KfkAScc&list=FLlZsR8Oyxp..

https://www.youtube.com/watch?v=lP-qTcsOpxs&list=FLlZsR8Oyxp..

https://www.youtube.com/watch?v=GObpOg6KPu0&list=FLlZsR8Oyxp..

A bódigusztisoktól nem kérek kommentet és ha piros kezecskét kapok tőlük akkor ez rá a válaszom : Jaj neeeee piros dislike gomb neeeeee!!!!

2014. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó!


" Amit nem "hangszerrel" csinálnak nem zene? a DJ pult mi ha nem hangszer?"


Én egy szóval sem mondtam hogy nem zene az, ami a diszkókban megy, de hogy éngem a gépzene nem tud lenyűgözni azt bártan ki merem jelenteni, számomra túl üres és tehetséget nélkülöző, tökéletes eledele a sok birkának...


Cigány zenét nem szoktan hallgtni, leginkább csak rock-ot, mint például Three Days Grace, Billy Talent, Linkin Park, Hollywood Undwad, Green Day, stb.

2014. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

" Ha nem tetszik menjetek Bódi Gusztit vagy egyéb zsidó cigány fos zenét hallgatni? igaz milyen jó érzés amikor azt oltogatják amit ti szerettek?"


Honnan tudod, hogy mi ezt szeretjük? Mondtunk ilyet? Eléggé beszűkült látókörű barom lehetsz egyébként, ha te csak a tuc-tuc-tuc meg a cigány zenét ismered, de azért jó lenne már végre felfogni, hogy a világ nem csak ilyen minősíthetetlen sz*rokból áll és hogy vannak igazi tehetségek is!

2014. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

*bátran

*hollywood undead

2014. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5ödik vagyok, elnézést az agressziv hozzászólásért, csak nagyon sokan vannak akik a másik stilusát piszkálják pusztán hobbiból és ez engem egy kicsit idegesit hogy nem tud a két müfaj kedvelője megférni egymás mellet és a te válaszodból azt vettem ki hogy te egy ugyanilyen ember vagy, én zenei téren szinte mindenevő vagyok (a pop,rap,hiphop és egyéb divatzene az amit nem szivesen hallgatok de nem vetem meg azokat akik ezt szeretik)
2014. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"mind fos techno gépzene"


Azt ne mond hogy ez egy pozitiv válasz volt

2014. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!