Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A motorosok és a rockerek...

A motorosok és a rockerek rasszisták?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Egy újabb idióta általánosítás.
2014. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik igen, van amelyik nem.
2014. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mármint láttam motorosokon és rockereken vaskeresztet, meg acélbetétes bakancsot, amit a skinheadek is hordanak és nem értem miért van a rockereken is. Én is rocker vagyok és nem vagyok rasszista és nem tudom, hogy ez kivételnek számít?
2014. ápr. 19. 11:12
 4/11 meszike91 ***** válasza:
A pékek és a fagylaltárusok rasszisták?
2014. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy például a chopperkereszt miért néz ki pont úgy, mint a vaskereszt?
2014. ápr. 19. 12:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg hülyeség. Rocker vagyok (jó, lány vagyok, lány rocker vagy mi), hordok bakancsot stb és feminista vagyok, járok rasszizmus meg homofóbia elleni gyűlésekre... Ez tényleg olyan, mint amikor azt mondják hogy pl. a férfi táncosok melegek...
2014. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 meszike91 ***** válasza:
A vaskereszt nem kifejezetten náci jelkép, a német hadsereg még ma is hasznalja.
2014. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. ápr. 19. 19:15
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

[link]

ők igazi rockerek,látsz acélbetkóst,vaskeresztet vagy bármilyen $zarságot?Vannak ezek a tipikus pózer "rockerek" akik acélbetkósba meg terepmintás cuccokba mászkálnak,kárpátiát,avenged shitfoldot meg ilyen ratyiságokat hallgatnak.Na azok nem rockerek.

2014. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért szerinted minden kisebbségi afro bőrű családnak van 10-12 gyereke azért ,hogy a gyerekek darabszáma után kapott családi pótlék és egyéb juttatásokból éljenek meg?

Na látod!Attól hogy ilyen előfordul sőt bizonyos népcsoportok esetén nem is ritkán ettől még nem szabad általánosítani mert nem mindegyikük csinálja ezt!

Ugyan ez a helyzet a divatnál és a néhány életérzésnél is,attól hogy vannak akiknek más a stílusok az elfogadotthoz képest és tetszik nekik néhány motívum ez nem egyenlő azzal hogy fajgyűlölők is!

Szóval nem szabad általánosítani,mert kinézete alapján nem lehet megítélni valakit,hogy ő most milyen ember is.

2014. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!