Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni kiválóan...

Szeretnék megtanulni kiválóan gitározni és digitálisan zenét szerkeszteni, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy gitárt és gyakorolj.
2014. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj el egy jó tanárhoz(egy gitár sem ártana)!

Tölts le zeneszerkeztő programokat, és próbálgasd!

2014. ápr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előbb kezdj el gitározni, mindenképp magántanárnál. Ha már lesz némi zenei alapismereted, kialakul a ritmusérzéked stb. akkor lesz értelme foglalkozni a szerkesztéssel is.
2014. ápr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
amúgy zongorázni tanultam kiskoromban pár évet és mai napig játszom néha szintetizátoromon
2014. ápr. 23. 11:25
 5/6 A kérdező kommentje:
talán akkor azon a vonalon kellene elindulnom, amúgy tényleg a ritmusérzékem a legnagyobb gond, bár azt szokták mondani hogy a fehér embernek köztudottan nem jó a ritmusérzéke :) így talán csak gyakorolnom kellene mert nem adott
2014. ápr. 23. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha jó tanárod lesz, beléd neveli. :-)Én amikor elkezdtem, nem is gondoltam, hogy ennyit fogok szenvedni a ritmussal. Most már így több mint 2 év után kialakult. Ez mindenképp szükséges, ha zenét akarsz szerkeszteni, keverni, hogy passzoljon az alapra a szóló például. Nem tudom majd, ha találsz tanárt hogyan fog tanítani, de mi úgy csináljuk, hogy egy dalhoz meg kell tanulnom a kíséretet és és külön a dallamot is. Ezeket órán együtt játsszuk a tanárral, otthon pedig felveszem a kíséretet és arra játszom a szólót. Az előbbinek nagyon nagyon pontosnak kell lennie, hogy passzoljon. Mostanában már géppel készült alapokat is kapok és arra gyakorlok. Sok sikert Neked.
2014. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!