Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem tudnátok nekem bulis...

Nem tudnátok nekem bulis számokat mondani? Lehetőleg ne rapp, vagy rock legyen.

Figyelt kérdés

#bulis számok #ne rapp #vagy rock
2014. ápr. 19. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Hanem?
2014. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Figyelj, Mr./Mrs. Numero uno. Ha nme tudsz, normálisan válaszolni, akkkor, tegyél már valamit a környezetszennyzés ellen, és ne lélegezz. Köszöntem:)
2014. ápr. 20. 10:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, oké. Jobb belátásra tértem. Miután logikusan végiggondoltam a dolgot, arra a következtetésre jutotam, hogy bármennyi cinizmus is volt abban a hanem szóban, nem szólhatok mg senkit, mert egy szabad országban élünk, mindenkinek van véleménye. Szóval elnézést kérek. :)) Egyébént, teljesen mindegy, a zee nem nekem kellett volna:DD
2014. ápr. 20. 10:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem cinikusnak szántam, de köszönöm a stílusos választ.

Rengeteg féle bulis szám van.

Pop, minimal, electrohouse, house, deephouse, trance, harcore stb.

Csak egy stílus irányzatot kérdeztem tőled, hogy mégis mifélére gondolsz... ?!

2014. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehát te is tegyél valamit a világért, és ilyen hozzáállással segíts magadon.
2014. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg, nagyon sajnálom, hogy rajtad töltöttem ki a dühöm. Főleg ha lány vagy. Magánéleti problémák stb. So, pop. Igen, pop. Szerintem az olyanokat keveli. Mivel a barátnőmről van szó, akinek igen sűrűn változik az ízlése. És, csak azért volt kikötés a rap, meg a rock, mert azokat ki nem álhatja. A zenei ízlése: vegyes. Jenifer Lpeztől kezdve Taylor Swiften át, mindent hallgat, és szeretnék neki egy zenei kavalkádot összeállítani, olyan számokból, amit lehet hogy nem ismer. :) Ezért kérdeztem. És, tényleg, nagyon, sajnálom:) Egyébként egész tűrhető vagyok.
2014. ápr. 20. 18:35
 7/8 anonim válasza:
ummet ozcan- raise your hands :)) nkm ez nagyon tetszik ;)
2014. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, épp most hallgatjuk barátnőmmel. :D
2014. máj. 10. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!