Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok nekem olyan fej/fülha...

Tudnátok nekem olyan fej/fülhallgatót ajánlani, ami teljesen kiszűri a külső zajokat és csak a zenét hallom? Ha igen, akkor milyen árban mozognak?

Figyelt kérdés
Dobos vagyok, és nagy szükségem lenne rá. Addig nem is tudok zenére játszani, mert olyan hangos a felszerelésem, és lehetetlen. Esetleg még olyan fülhallgató is érdekelne, amely a híres zenészek fülében van, és teljesen belepasszol a fülükbe. Ezen a videón, pont olyan van James (énekes) fülében, mint amire a feljebb lévő gondolataimmal célzok. Itt a videó: [link]

2014. ápr. 21. 18:14
 1/2 anonim válasza:
A fülmonitorra gondolsz a fülbepasszolós füles alatt szerintem és az hát elég húzós mert személyre szabják.A fülesekhez amik kiszűrik a zajokat pl. nézz Skullcandyket,AKG,,Senheiser.Ezekből a húszezer felettieket nézegesd mert azoknál van általában vagy nézz stúdió füleseket.:D
2014. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahaa, értem. Köszönöm! :D
2014. ápr. 22. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!