Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen dalokat/bandákat...

Milyen dalokat/bandákat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ha a kedvenceim: Nickelback,3 Days Grace, Tankcsapda, Foo Fighters: The Pretender, Nirvana: Smells like team spirit, AC/DC: Highway to hell; You shook. ; Green Day, Fall out boy, Jet-Are you gone be my girl, Metallica-Enter sandman

#Nickelback #Tankcsapda #Fall Out Boy #3 Days Grace #Foo Fighters: The Pretender #Nirvana: Smells like team spirit #AC/DC: Highway to hell; You shook. ; Green Day #Jet-Are you gone be my girl #Metallica-Enter sandman
2014. ápr. 22. 15:40
 1/8 anonim válasza:
2014. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
AC/DC -nek minden számát szeretem, ajánlom még neked a Guns N Roses-t is. Pl.: Knocking On a Heavens Door, Paradise City, Sweet Child O' Mine
2014. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sleeping With Sirens

Falling In Reverse

Pierce The Veil

Hollywood Unidead

My Chemical Romance

Paramore

Muse

Black Veil Brides

Asking Alexandria

Avenged Sevenfold

All Time Low

Maroon 5

Slipknot

2014. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. ápr. 23. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Foo Fighters-nek nagyon sok jó száma van még a Pretenderen kívül (mondom, úgy, hogy nekem is ez a kedvenc FF dalom), nekem pl. az egész Wasting Light album kedvencem, nincs rajta olyan szám amit ne szeretnék. Bár az elötte lévő, viszonylag frissebb albumokon (pl. Echoes..., In Your Honor, One By One) is találsz jó számokat, bónusz dalokat, pl: Rope, Come Alive, Home, Best of You, Disenchanted Lullaby, Still, stb.

A Nirvana-nak vannak jobb számai is, mint a Smells Like Teen Spirit, specielle a személyes kedvencem, a Heart-Shaped Box, vagy éppen a Love Buzz.

Ha szereted a Foo Fighterst, akkor lehet, hogy a Sound City Players-t, a Them Crooked Vultures-t és a Queens of the Stone Age-et is szeretni fogod. Egy próbát megér. :)

Ha Nirvana, akkor Grunge. Ha Grunge, akkor Alice In Chains és Hole (már ha nem tart vissza az, hogy a Hole lány banda).


Egyéb bandák/előadók, amiket szívesen ajánlok:

Arctic Monkeys

Black Sabbath

KoRn

Marilyn Manson

Ozzy Osbourne

Red Hot Chili Peppers

The Pretty Reckless

The White Stripes

Wolfmother


De ez az én véleményem/ízlésem, mindenkinek más jön be jobban.


Jó keresgélést, zene hallgatást! :D

2014. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
uh köszönöm szépen, sokat segítettetek, de ha még tudtok írjatok nyugodtan! :)
2014. máj. 14. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Paramore, Black Veil Brides

Avril Lavigne - Bad Reputation, He Wasn't, Take Me Away

2014. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja és The Pretty Reckless (utolsó vagyok)
2014. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!