Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért kezdenek "megenyhülni"...

Miért kezdenek "megenyhülni" az X-Faktor mentorai és a műsorvezetők?

Figyelt kérdés

Mikor Antal Timi az Over The Rainbow-t énekelte a harmadik szériában állva tapsoltak a mentorok, meg sírtak, és mg Ördög Nóra is eljátszotta hogy alig tud megszólalni a sírástól. Előtte 2 évvel, mikor Janicsák Veca a Most múlik pontosant énekelte, csak Geszti állt fel és nem volt ez a sírás dolog senki részéről, pedig tényleg mint 12 éve zenélő (ugyan nem vagyok profi, de ZENETANÁROKtól tanultam) ember mondom, hogy a 4 X-Faktor széria legszínvonalasabb produkciója Veca Most Múlik Pontosanja volt.

Antal Timi is iszonyat nagy tehetség.. A harmadik évadot neki kellett volna megnyerni, mert a Törj ki a csendből!-t úgy énekelte, hogy leesett az állam, de szerintem Veca Most múlik pontosan előadása sokkal jobb volt, de mindenképpen volt olyan, mint Timitől az Over The Rainbow.



2014. ápr. 25. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal jobb volt! Mert Vecát szerintem nem igazán szerették a mentorok. Vagyis vele kritikusabbak voltak, mivel zenész apa gyereke. Az volt a röhej meg szégyen az első évadban(is), hogy egy Király L. Norbi egyáltalán bejutott az élő showba... Csak ebben az orszában van ilyen amúgy, hogy Zámbó Krisztián meg Király L. Norbi féle tehetségtelen nyomorultak bejutnak az élő showba... Meg nálunk van csak ez, hogy azok jutnak be elsősorban az élő showba, akiknek valamilyen sztár az apjuk/anyjuk... De gondolj bele, hogy például a Veca is fényévekkel jobb a Norbinál, mégis előbb esett ki... A Norbit én csak egy bohócnak nevezném, nem pedig előadónak.
2014. ápr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!