Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét hallgassak?

Milyen zenét hallgassak?

Figyelt kérdés
Nincs kimondottan jó kedvem. Egy bohém, gót, rocker vagyok. Általában rockot vagy popot hallgatok (de inkább az 1.). Most olyan szám(okra) lenne szükségem amire jól lehet sírni és depis. Nem muszály angolnak lennie lehet olasztól-spanyolig, bármi.

2014. ápr. 28. 21:01
1 2
 11/15 Miss Momsen válasza:
100%

The pretty reckless

Skillet

Paramore

Avril Lavigne

Hayley Williams

Amy Lee

Alexx Calise

....ilyeneket :)

2014. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kill The Sexplayer ***** válasza:
#9-es válaszoló: Nem kifejezetten kedvenc, de gyakran hallgatok Marilyn Mansont. Privát jöhet, persze.
2014. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha depi akkor NIRVANA!
2014. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
52%

tokio hotel rette mich

tokio hotel spring nicht

tokio hotel an deiner seite

tokio hotel strange

-//- durch den monsun

bring me the horizon can you feel my heart

tankcsapda lejárt lemez

2014. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Blackmetalmate666 ***** válasza:
Szerintem semmiképpen sem rappet.Bár nem tudom, hogy milyen a stílusod, szívből merem ajánlani az orosz Folk Metal színtérről a Leshak nevű együttest, vagy a Finntrollt, esetleg a Koorpiklanit a híresebb együttesek közül.Ha a Black Metal áll a szívedhez a legközelebb, akkor a Gorgorothot, a Charpathian Forestet esetleg a Mardukot érdemes még hallgatni.(legismertebbek) Ha meg a Death Metal jobban tetszik, akkor nagyon ajánlom a Cannibal Corps-ot vagy a Behemoth ami eszembe jut így hirtelen.Viszont szerintem semmiképpen sem legyél rapper, meg discós.Belőlük már így is túl sok van :D
2014. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!