Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez melyik Electro House zene?

Ez melyik Electro House zene?

Figyelt kérdés

A barátom vlmi Electro zenét hallgatott, ami nagyon megtetszet :D Az elején valami olyan szöveg volt benne, hogy "Fucking" amit egy ember mond és utána egy jó kis mix volt.

Keresgéltem, de sajnos nem találtam meg :( De viszont találtam egy olyan zenét amiben az a mondatot mondja az ember: [link] kb. 40:58 percél van. Remélem tudtok írni olyan számokat, és remélem köztük lesz az is amit én keresek. Nagyon megköszönném! (:



2014. ápr. 29. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy mashup:és... Deorro-yee című száma is benne van tehát maradt kettő:ez vagy David Guetta-Aint a party vagy pedig egy Glowinthedark szám.(utóbbi kettőt amugy nem ismerem)(ja és már ha pont erre a mondatra gondoltál)

amugy ha nem

Deorro-Lose it

Eat,sleap,rave,repeat

egy két Hardwell mashup

ezekben is benne van ez a szó

2014. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Majd átnézem
2014. máj. 15. 18:16
 3/4 anonim válasza:
Meglett? :) Lehet én is ezt keresem :(
2014. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,igen :) Amit en kerestem az a Showtek - slow down :DD igen igen.. nem electro
2014. máj. 30. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!