Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek jó választás...

Szerintetek jó választás volt, hogy Kállay Saunders András képviseli hazánkat az Eurovíziós Dalfesztiválon?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 09:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Bár ez még csak arra sem érdemes, hogy bosszankodjak rajta, mert az egész egy bohóckodás, ami mindenről szól, csak a zenéről nem.
2014. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Kövezzetek meg, de nekem tetszik.Nem az a tipikus semmitmondó dal és az előadó lehetne rosszabb is:)
2014. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tökéletes választás. Így legalább tévedésből kap néhány szavazatot, mert biztos lesz néhány ember, akinek tetszik, de a szavazata elküldéséig valószínűleg elfelejti, hogy az előadó magyar, és csak arra fog emlékezni, hogy ez a néger előadott valami angol számot, ami jó volt.
2014. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A dallal,és semmi bajom,és Andrással sincs.Remélem előkelő helyen fog végezni!
2014. máj. 1. 12:27
 5/16 anonim válasza:
19%
na by Alex 10. lett hogy ez rosszabb lesz az 100%
2014. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó választás volt.A dallal sincs bajom,és az előadóval sem.Ennek a dalnak ráadásul komolyabb üzenete is van,szerintem márcsak emiatt is "kiugrik" a többi közül.


És,szerintem ez még az egyik legjobb választási lehetség volt.

Én most drukkolok hogy legyen egy jó helyezésünk.

Tavaly ByeAlex 10. lett,akkor is sokaknak tetszett a dal,pedig hányan szidták itthon.Mégis sikerrel járt.

Szerintem az első 10ben benne lehetünk,vagy első 5ben is akár.Valahogy úgy vagyok vele,hogy ha most ezzel a dallal nem lesz valami nagyon jó helyünk,akkor lehet sose.Igaz hogy nem vagyok jós,de ettől sokkal jobb dal nem tudom mikor fog indulni versenyen.Ez az én véleményem.

2014. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó választás volt, mert András perfekt angolból, ami az interjúk és az előadás során is előnyt jelent. A dalszöveget ő írta, a zenét is részben, ami nálam egy kis pluszt jelent olyanokkal szemben, akik más dalát éneklik el. A dal szövege egyedi, ilyenről nem szoktak énekelni az Eurovízión, ráadásul egy nemes ügy. András nagyon szimpatikus, mindig mosolyog, megnyerő figura. Nem mellesleg az, hogy őt küldjük, azt is jelzi, hogy Magyarországon bőrszíntől függetlenül támogatást kap, aki tehetséges. Az előzetes oddsok alapján is jó választásnak tűnik.
2014. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
A többi se volt jobb és nincs jelentősége a döntőbe úgyse fog bejutni.
2014. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló: Miből gondolod hogy a döntőbe nem jut be?

Szerintem épp ellenkezőleg,be fog jutni.

2014. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak úgy. Nemsokára úgyis kiderül.
2014. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!