Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok "zúzósabb" epic zenéket?

Tudtok "zúzósabb" epic zenéket?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=3aYiiGd3PZc


http://www.youtube.com/watch?v=uXppvWbAPIc


Ilyesmikre gondoltam, de ezek nekem elég gyengék. Valami nagyon ütőset tudnátok linkelni? Tehát olyat, amit ha meghallgat az ember, érzi a mellkasában azt az erőt, és megy egyre feljebb, mintha szét akarna robbanni.


2014. máj. 3. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyen fajtát esetleg?

[link]


Bár szerintem neked ez is gyenge lesz... :S

2014. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1:00-tól
2014. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a filmtrélergyárosok nem fognak ennél keményebbet kitermelni számítógépen. filmzenék közt kéne keresgetni, de egyébként nekem is ez a bajom, mint neked.
2014. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lol, ezeket nem géppel csinálják. Ugyanúgy megkomponálják mint a filmzenét. :D Mondjuk attól függ konkrétan melyekre gondolsz, valamiről ordít hogy nem hangszerekkel készült.
2014. máj. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyébként azért nincsenek zúzósabbak, mert a trailereknél nincs rá igény. Mondjuk még mindig nem értem ez alatt mit értetek... Nálam a legtöbb pörgős trailer zene kimeríti a zúzós fogalmát, annál intenzívebb már szerintem tönkretenné a hangzást.

De remélem megtaláljátok amit kerestek. :)

2014. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem géppel csinálják? tanulj: www.8dio.com
2014. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hmm, ebben bizony igazad van, azonban felmerül a kérdés, hogy akkor hogy a fenében adnak élőben előadást, komplett zenekarral (full hangszerelés, kórus stb.)? :D

Csakmert nem egy "koncertfelvételt" láttam már ilyen előadóktól, teszem azt mondjuk a TSFH-tól... Esetleg kivétel erősíti a szabályt? Nem okoskodni akartam, de én ilyen típusút hallgatok inkább és nekem teljesen élethűnek tűntek. :S

Mondjuk szerintem továbbra sem az gátolja a "zúzást", hogy gépzene, nem hinném hogy a technikának ez akadály lenne... elég csak a dubstep-re gondolni.

2014. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a TSFH egy zenei kiadó, ami tömöríti a zeneszerzőket, és így, közösen adnak ki albumokat. ez mindenkinek jó: a zeneszerzőnek van munkája, a kiadónak van mit kiadni. ezek a dolgok virtuális hangszerekkel készülnek, ami annyit tesz, hogy valódi, élő hangszereket modelleznek le, hogy zeneszerzésnél könnyen, rövid idő alatt, lenyűgöző eredményt tudjanak elérni. a filmzene és a trailer zene két külön világ: a filmzenék általában sokkal nagyobb költségvetéssel dolgoznak, így aki teheti, élő nagyzenekart bérel. a trailer-világ kisebb liga, de hála a modern kornak, nagyon jól tudnak szólni, mert hogy élő hangszereket hallasz, csak épp előre felvéve. eltértünk a témától, de remélem világos.


a másik pedig, hogy TSFH simán tud koncertet tartani, csak bérelni kell egy zenekart, aki eljátssza a dolgokat kottából.

2014. máj. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

OK, kösz a felvilágosítást!


Igen, ezek már kicsit más vizek, bocs az OFF-ért...

2014. máj. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem egyszerű a dolog, tényleg kevés ilyen van. Én ezt a kettőt ismerem (legalábbis így hirtelen más nem ugrik be):


Audiomachine - Illuminati

https://www.youtube.com/watch?v=liTccLRNeOM


28 nappal / 28 héttel később soundtrack

https://www.youtube.com/watch?v=i6OtF7daIPM


Mondjuk utóbbinál eléggé hosszú az intro, vagy lassú rész, bárminek is nevezik, 4:19-től jön a zúzás és egyre-egyre intenzívebb. Nem garantálom hogy érzed majd a mellkasodban az erőt, de több a semminél. :)

2014. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!