Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet új albuma Michael...

Hogyan lehet új albuma Michael Jacksonnak?

Figyelt kérdés

Milyen technikával csinálják? Elnézést, de foggggggalmam sincs ezekről a dolgokról...

14/f


2014. máj. 3. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Összeszedték a kiadatlan dalait.
2014. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pénzlehúzás. Valami maradék hangfelvételt fogtak, az unokaöccsével felénekeltették a hiányzó részeket. ne úgy képzeld, hogy ezek hagyatékban maradtak, hanem hogy volt kb. 5 sor, arról se tudták, pontosan hogy képzeli, aztán hozzáírtak. Ez már csak pénzkeresés. Nem vagyok a rajongója, de az ilyesmit betiltanám.
2018. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Hollywood Tonightot az unokaöccse énekli pl.
2018. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy vannak rögzített, kiadatlan dalai. De ezeket okkal nem tette lemezre. Én pl. szeretem a Bon Jovit. Ők is kiadták később rajongói gyűjteményben az anno kiadatlan dalaikat. De igazi lemezre nem tették. Mert nem ítélték olyan jónak. Ha ők maguk adják ki, oké, de ha mások, az csak visszaélés szerintem. Olyan, mint kiadni József Attila naplóját.
2018. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!