Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a zenekarokról? Kárpátia, Hunnia, Romantikus Erőszak, Titkolt Ellenállás?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Semmit, nem érdekelnek.
2014. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
A Kárpátiát Hunniát szeretem,a többit nem ismerem de ha jók akkor töltök le számokat,Szerintem Mind MAGYAR NEMZETIROCK
2014. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Számomra undorító eszméket képviselnek, összeférhetetlenek mind az értékrendemmel, mind a zenei ízlésemmel. Gyászosak.
2014. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Bőrfej válasza:
50%
Ők a legjobbak , meg még az Archívum, ezt az előttem lévő kis zsidót meg szard le!
2014. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
"Bőrfej" névvel gondolhatod, mennyire adok a véleményedre. Egyébként meg zsidózz nyugodtan, nem veszem magamra:) nem is vagyok az, megsúgom.
2014. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor meg cigó!húzz el!
2014. júl. 21. 20:42
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Miért gondoljátok azt, hogy aki nem ért veletek egyet az alapból vagy zsidó, vagy cigány, vagy komcsi, vagy stb? Nem gondoljátok azt, hogy egyszerűen a legtöbb egészséges lelkületű magyar embernek teljesen mást jelent a magyarság, mint nektek? De ti ugyebár mindenkit tarkón lőnétek, aki egy hajszállal is másképp gondolkodik, mint ti, akkor is, ha az illető egy olyan magyar ember, aki szereti a hazáját, csak azzal a vak gyűlölettel nem ért egyet, mint amelyet ti képviseltek. Kb. eddig tart számotokra a nagy hazafias testvériesség! Tele vagytok frusztrációval, a személyes sérelmeiteket bizonyos közösségekre vetítek ki, saját magatokkal szembenézni hitvány módon nem tudtok, és ezen alapul az egész eszmeiségetek. Józanul érvelni se vagytok képesek a saját magatok "igaza" mellett, nincs vitakultúrátok, csak primitív módon személyeskedtek. A másik embert nem fekete-fehér, logikus érvekkel próbáljátok meggyőzni, hanem aberrált módon lezsidózzátok, fenyegetitek és elkülditek a francba! Persze ez könnyebb dolog, mint épp-kézláb véleményekkel érvelve vitatkozni, amihez már barázdáltabb agy is kell, nem csak a nyers indulatok. Nem a józanész vezérel titeket, hanem sötét állati ösztönök! Semmivel sem vagytok különbek annál az Isten háta mögötti nyomortelepen felnőtt rablógyilkosnál, aki 500 forintért elvágja egy 80 éves néni torkát.


A másik, hogy miért van az, hogy az általad felsorolt együttesek rajongói tábora általában két részből áll?


Az egyik része a 12 és 18 év közötti taknyos, óvodás kölykök, akik lóf.szt se tapasztaltak még az életből, fogalmuk sincs, mint jelent az, hogy "nemzethez tartozás", "magyarság", abszolút nem jártasak még a történelemben, a politikában, a filozófiában, csak szeretnének egy falkához tartozni, és mindegy számukra, hogy az a falka mit képvisel.


A másik része a rajongóknak a súlyos mentális és pszichés zavarokkal küszködő, sokszor alkoholista, buta, olvasatlan, szakmunkás proli, akinek az élete fénypontját a legolcsóbb kommersz felestől és flakonos borsoditól illuminált állapotban történő, emberi mivoltából kifordult őrjöngés jelenti egy fradi-újpest meccsen. A nagyrészük 90-es IQ pont alatt van és életében öt könyvet nem olvasott el önszántából.


Nálatok a műveltség Wass Albertnél és még max. egy-két "mélymagyar" költő vagy író idézeténél véget is ér! Gőzötök sincs arról ki Thomas Mann, Orwell, Tolsztoj, Kafka, Goethe, Nietzsche, Madách, stb! Aki egy kicsit is műveltebb és tanultabb nálatok az mélyen szánalmasnak tartja azt az egészet, amit képviseltek. Egy átlag értelmiségi ember még csak nem is minősíti ezeket a zenekarokat.


Türelemmel várom, hogy az emberi módon történő, értelmes érvekkel való cáfolat helyet, szokásotokhoz híven engem is elküldjetek a "liberálbolsevikcionistaglobalista" zsidó k*r@ anyámba! További szép napot!

2014. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Óriási respect az utolsó válaszadónak! (Y) Bár a vita kezdeményezésének nem túl sok értelmét látom, ugyanis azt a fajta szellemi posványt, melyet a bőrfejű gyerekek képviselnek, vajmi nehéz tisztán az értelemmel legyőzni. Ők szegények lelkileg és értelmileg olyan szinten nyomorultak, hogy egy szakértő pszichiáternek is komoly kihívást jelentenének. Én csak sajnálni tudom ezeket a beteg gyereket, mert szomorú látványt tud nyújtani a fogyatékosságuk, ugyanúgy, mint bármely más szellemileg sérült ember látványa legyen az autista vagy down-kóros. De nem kell velük foglalkozni, egyszerűen levegőnek kell őket nézni, ugyanis többek között pont a feltűnés miatt csinálják ezt, és minél jobban foglalkoznak velük, ők annál elszántabban rontják a tisztességes emberek levegőjét. És egyébként is van nekik elég bajuk, sok szenvedést élhettek át, ami miatt ilyenek lettek, legyen az akár születéskori trauma vagy a kisgyermekkori félelmek sorozata.
2014. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
72%
Óriási respect az utolsó válaszadónak! (Y) Bár a vita kezdeményezésének nem túl sok értelmét látom, ugyanis azt a fajta szellemi posványt, melyet a bőrfejű gyerekek képviselnek, vajmi nehéz tisztán az értelemmel legyőzni. Ők szegények lelkileg és értelmileg olyan szinten nyomorultak, hogy egy szakértő pszichiáternek is komoly kihívást jelentenének. Én csak sajnálni tudom ezeket a beteg gyereket, mert szomorú látványt tud nyújtani a fogyatékosságuk, ugyanúgy, mint bármely más szellemileg sérült ember látványa legyen az autista vagy down-kóros. De nem kell velük foglalkozni, egyszerűen levegőnek kell őket nézni, ugyanis többek között pont a feltűnés miatt csinálják ezt, és minél jobban foglalkoznak velük, ők annál elszántabban rontják a tisztességes emberek levegőjét. És egyébként is van nekik elég bajuk, sok szenvedést élhettek át, ami miatt ilyenek lettek, legyen az akár születéskori trauma vagy a kisgyermekkori félelmek sorozata.
2014. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 hanscastorp1987 válasza:
78%

Van egy rossz hírem kérdező, és pedig, hogy bármily lehangoló ez számotokra, de nem fogunk elhúzni! És amúgy is, ki a jóisten vagy te, hogy arra szólíts fel bárkit is, hogy húzzon el? Mi, értelmes és humánus emberek sokkal többen vagyunk, mint ti! Fehérek közt vagyunk európaiak, már ha neked ez mond valamit. Mélyen ostobák vagytok, mert még a történelemből sem vagytok képesek okulni! Az eszméteknek nincs létjogosultsága, mert az alapja a gyűlölet, a pusztítás és a szabadság eltiprása. Nem vagytok mások, mint Nero és Caligula utódia!


Ezt kapjátok ki, tudatlan kopik!


József Attila: Levegőt! (részlet)


„ … De jogom van

és lélek vagy agyag

még nem vagyok s nem oly becses az irhám,

hogy érett fõvel szótlanul kibirnám,

ha nem vagyok szabad!


Az én vezérem bensõmbõl vezérel!

Emberek, nem vadak -

elmék vagyunk! Szivünk, mig vágyat érlel,

nem kartoték-adat.

Jöjj el, szabadság! Te szülj nekem rendet,

jó szóval oktasd, játszani is engedd

szép, komoly fiadat!”

2014. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!