Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr. Busta kivel van haragban...

Mr. Busta kivel van haragban a magyar rapperek közül? Fankát tudtam, most olvastam, hogy Young G-vel is összebalhézott, van még valaki?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Dopeman
2014. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most aktívan csak a bécikével. De igazából szinte már majdnem minden magyar rappernek beszólt a rapszakma számokban. Ismertebb vitái voltak Curtis-el, Dopeman-el, Wanted-el meg néha Wolfiet, Saiidot, Children of Distancet, Rhinot, Hősöket, Killakikittet is szokta szidni "csak úgy", beefek nélkül. Ezekről tudok de szerintem tuti van még:D
2014. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
IDIOTA busta.Szerintem egy irigy senki kutya
2014. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a senkiházi mindenkinek beszól. Vicc ez az ember
2014. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Az a baj hogy szegény Busta-ról nem beszélnek csak ilyenkor...

Muszáj neki balhét csinálni.

Nem akarok senkit sztárolni de mindenki tudja hogy NEM egy súlycsoportban van pl: Saiid-al vagy Killakikitt-el meg pláne...

2014. máj. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de Curtis az anyját szidta, azért kapta a disst. Dopeman szintén elkezdte marogatni, azért kaptak össze, pedig Busta tisztelte Dopemant, csak ő köcsög volt. Wanted egy selejt, ugattak rá, aztán nem hagyta annyiban, azt beindult egy lavina. A Punnanysokkal konkrétan nem tudom mi volt, de valami olyasmi, hogy a háta mögött ugattak, Children of Distance és a Hősöket szerintem tényleg ő marta be, mivel ezek az előadók azt hangoztatják magukról, hogy rapperek, aztán közük nincs hozzá, maximum divat-tini ugra-bugra szar. Rhino RTM-es volt, de tiszteletlen volt Bustával szemben, mikor kiszállt az RTM-ből. Killakikittet nem vágom, hogy miért, a Young-G pedig egy klipjében kifigurázta Bustát, azért kapott savat.

Szóval semmi sincs ok nélkül, csak Ti agyatlan nagyokosok soha semminek nem nézek utána...

2014. máj. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahol nem ő volt a felbujtó, nem lehet hogy azért kóstolgatták, mert non-stop magát sztárolja?


"Szóval semmi sincs ok nélkü" ugye-ugye


Bár én egyiket se védem, mindkét oldalról elég alja előadók, emberek vannak...

2014. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A magyar rap egy nulla. Próbálják a fekákat utánozni több-kevesebb sikerrel. Fehér embernek nem megy a rap. Valahogy élettelen az egész. Ezt mondom úgy, hogy 6 éves korom vonzódom a raphez mint zenei műfajhoz. Az amcsiknak valóban van mire verni magukat, mert sokat letettek az asztalra, sokan a nyomorból törtek ki. Az egyik ilyen ember akit nagyon tisztelek az 50-Cent. Rengetegszer meglőtték, megkéselték, több balhéja is volt. Na ő az egyik aki tényleg nyomhat gangsta rappet. De az ilyen Busták meg Dopemanok bújjanak már el. Mindegyik azt hiszi, hogy mekkora gengszter közbe meg egy senki, sőt csokit nem merne lopni a közértből. Bustának is csak nagy a szája és úgy próbál hírnevet szerezni, hogy bekóstol mindenkit. De majd egyszer jól megverik és abbahagyja. Inkább menjenek el dolgozni. Komolyan kezdjenek már valamit magukkal. Nevetséges látni ahogy próbálják majmolni az igazi rappereket. A 8. kerületet gettónak nevezik meg minden. Láttátok a fókuszban amikor Cooliot körbevezette Dopeman a 8-kerben ? Tiszta röhej volt. Próbáld magyarázni az a paraszt, hogy ez ilyen meg olyan gettó, Coolio meg már szerintem majdnem röhögött. Na ennyit a magyar rapről.


[link]


Itt van a Cooli-Dopeman videó ha akartok röhögni. XD

2014. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Escobar
2015. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!