Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a szám tüttü tűrü...

Melyik ez a szám tüttü tűrü tüttü tűrü tüttü tűrü tütü tűrü?

Figyelt kérdés
Egy nő énekli és a szövege valami ilyesmi "when i morning ... sunsine ... " és ütána ő énekli a fenti részt.
2014. máj. 7. 19:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem a tüttü tűrü c. számra gondolsz.


Ennyire IQ fighter nem lehetsz. Téged sem az eszedért szeretnek a szüleid.

2014. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
icona pop- on a roll. ?
2014. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
40%
Megvan! : ez a süsü a sárkány !
2014. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Susanne Vega Tom's Diner
2014. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

1# és 3# tuti valami falusi pattanásképű kis antiszociális tinik vagytok ha ezen az oldalon még a vicces beszólogatás se jön össze, nem azoknak írtam a kérdést akik nem ismerik az eredeti zenét, mert ha valaki ismeri rögtön felismeri ennyiből is és elég közismert mint a 4. válaszból ki is derül.


2# Nem, de köszi:)


4# KÖSZÖNÖM !! :D:D:D egész reggel ment a fejemben a dallam, így már tudom mi is a szám címe:D

2014. máj. 7. 20:18
 6/30 A kérdező kommentje:
a falusi jelzőt visszavonnám mivel ma már inkább dícséret
2014. máj. 7. 20:20
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
kedves kérdező,köszönöm a megtisztelő szavakat ,de te meg tanuld meg helyes kategóriába tenni a kérdésed ;) majd utána lehet észt osztani ,ok?
2014. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon klassz, rég hallottam már. Érdemes volt megnéznem a kérdést. :D
2014. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
kedves sonáj elrontottam igen, lehet jelenteni ilyenkor ("ez a kérdés rossz kategóriában van") de ha csak ez zavart minek kellett ovisat jatszanod?
2014. máj. 7. 20:43
 10/30 anonim ***** válasza:
18%

de most őszintén ,kitesz valaki egy kérdést a családi kapcsolatokba,hogy tüttürü? és erre ne trollkodjak ,ezt nem lehet kihagyni,sry.

Honnan tudjam nem egy tréfamester vagy te is?

De ha igazi segítség kell ,hol hallottad ezt a zenét?rádióban mikor szólt? vissza lehet keresni,pl mi szólt 2014.05.06 6:55-kor a rádió 88-ban.

2014. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!