Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő gitárosnak milyen...

Kezdő gitárosnak milyen tippjeitek vannak? Milyen oldalról tanulhatnék meg online?

Figyelt kérdés
Az alapakkordok mennek, de csúnyán fogom le őket. Nem tudom, hogy az ujjaim milyen pozícióban legyenek, Gitártanárhoz menni nincs lehetőségem, a közelben egy sem tanít jelenleg. 14 éves vagyok.

2014. máj. 18. 15:39
 1/4 sándorjános ***** válasza:
A zenész-bázist és pénzes-féle gitáriskolát tudom ajánlani, a címeket hasraütökől írtam ide, googlen megtalálod őket. Sok szerencsét!
2014. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jettenuator ***** válasza:
Az ilyen technikai gondokat szerintem csak tanár, és csak élőben tud megoldani. Vagy rengeteg gyakorlás, de ahhoz meg csak te kellessz.
2014. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármit, csak a pénzes féle gitársulit ne.
2014. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a pénzes féle gitársulit ne! meg a gitáregyetemet (vagy mi) is kerüld szerintem.

próbáld meg justin oldalát, ha nem tudsz angolul is érthető és mindent mutat

[link]

2014. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!