Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik régi popslágerek...

Melyik régi popslágerek lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Egyik: Valami ilyen volt a számnak a legvégén -emlékeim szerint- hogy "Bip-báp-bábögám" Bubblegum valószínűleg. És akkor nagy eséllyel külföldi, bár semmi sem biztos.


Másik: Hát, ennek szerintem kiskoromban sem tudtam a szövegét, amúgy magyar; a dallamát tudtam, és ezt költöttem rá: "Vannak akik hánytak, azt mondják, hogy láttak, szívem bajba' nincsen, én kicsi kincsem" szótagszám max az „én kicsi kincsem” átiratos résznél nem stimmel, a többi helyen ugyanaz lehet, mint amit keresek; és lehetséges, hogy a kezdete ugyanez a két szó volt a refrénnek, mint amit ráköltöttem és ideírtam.


90-es évek beli mind a kettő, kicsit ilyen bulisabbak, meg valahogy nekem stílusra mégis valami Aqua – Barbie girl – szerű jut eszembe; hangra is az elsőnél legalábbis. Ja de a 2. –nál meg még a dallama is hasonlít, nem csak a stílus.

Előre is köszönöm a segítséget!:)



2014. máj. 18. 21:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!