Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jól néz ki Bill Kaulitz vagy...

Jól néz ki Bill Kaulitz vagy inkább fekete hajjal volt jobb? És Tomról mi a véleményetek? Illetve Esetleg találkoztatok-e már velük?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Billnek a régi frizurája sokkal jobb volt, így már egy a sok ilyen külsejű ember közül. Hidegzuhanyként ért az, hogy ilyen.... Nem is tudom.... Természetesen Ő is vàltozhat, na de azért ennyire....Amúgy még így is jófejnek tűnik. Meg a TH zenéje marad a régi, a hang nem vàltozik a külsővel. :)

Tom szerintem elég egoista lehet, mert azt hiszi, minden lànyt megkaphat. Remélem nem így van. Nekem az egyéjszakás kalandok miatt viszont nem igazàn szimpi.

Sajna nem találkoztam még velük, de szerintem ez még változni fog. :)

2014. aug. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) Ez aranyos :))
2014. aug. 4. 04:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Én imádom Billt <3 És egyszerűen még ami elsőre nem tetszik benne, vagy ki akaszt, az később csak erősít a rajongásomon :D

Szóval igazából nagyon tetszik Bill eddigi összes frizurája, egyedül szerintem amit elég sokszor viselt, és újnak számít, az a szőke, lenyalt haj. Szerintem nem állt neki olyan jól, de mikor nem úgy hordta, akkor a szőke is tökéletes volt :)

A fekete is nagyon jól állt neki, és a szőke is, bár azt hiszem az csak paróka volt, de a hosszú szőke haja tetszett eddig a legjobban :D

Igazából ami most nagyon sokkoló volt, hogy már nem olyan stílusosan váltott hajszínt, hanem inkább már kicsit átment cikibe, vagy nem is tudom. A legújabb haja rózsaszín (!) , megmondom őszintén, először nem tudtam felfogni, de már nem zavar , nekem mindegy... :D Úgyis ahogy látom az instán, már elég kevés látszik abból a rózsaszín festékből, szóval remélem, hogy belátja, hogy ez annyira nem az ő színe, és átfesteti valami másra .. :D Vagy mondjuk maradhatna szőke haja továbbra is :D

Én viszont nem tudom eldönteni, hogy a szőke, vagy a fekete állt neki jobban :) De a rózsaszínél egyértelműen jobb volt mindkettő :D

Én igazából mivel mindig is Bill fan voltam, Tommal annyira nem foglalkoztam, de én bírom őt is.. :D Meg Georgot is Gustavot is.. :D

Egyébként Tom szerintem régen sokkal jobban nézett ki, a raszta haj nagyon jól állt neki :)

Sajnos még nem találkoztam velük, és sajnos az új turnéjukon sem fogok velük.. ( Dream Machine ) :/

2016. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!