Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » DUBSTEP, mi a címe, ki az előadó?

DUBSTEP, mi a címe, ki az előadó?

Figyelt kérdés

Haverom kocsijában hallottam CD-ről, de hirtelen ő se tudta megmondani pontosan mi szólt.

Egy középkorú vagy kicsit öregebb fazon beszél az elején (úgy emlékszem) angol akcentussal még mielőtt bármi zene elkezdődött volna. Sajnos nem figyeltem rá, hogy mit mond, mert még nem jött a zene és addig nem érdekelt különösebben, pedig pár szó biztos sokat segítene.

Magában a zenében semmi szöveg nincs, elég komoly hangulatú dallama van (de nem szomorú), talán még xilofon is van benne, de ebben nem vagyok biztos, már nem emlékszek pontosan.

Valaki, aki sok dubstepet hallgat és ráismert a zenére segíthetne rajtam :) Köszönöm



2014. máj. 21. 17:43
 1/2 anonim válasza:
Tudod, az unikornisok mind egyformák. Ne hallgass rájuk, csak azt akarják hogy ne edd meg a hangyákat.
2014. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
wat
2014. máj. 26. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!