Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Black Veil Brides együttes...

A Black Veil Brides együttes feloszlik? Vagy miert van Andynek saját száma?

Figyelt kérdés
Amúgy mintha kicsit kezdene megváltozni a stílusuk. Nektek igy is tetszenek? Vagy úgy hallottam lesz új lemezük. Ez tuti? Ha igen, szerintetek milyen lesz az új lemez?

2014. máj. 22. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Kit érdekel? :D
2014. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Andynek ez csak egy projekt.
2014. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

csak projekt

lesz uj albumuk is

2014. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Dehogy, ez csak egy projekt.Először én is megijedtem, de aztán Andy tisztázta a dolgot Twitteren. :"3

Igen, megváltoztak, de még mindig ugyan az az 5 emberke, akit anno megszerettem, ezért ugyanannyira imádójuk vagyok, mint pár évvel ezelőtt.Zeneileg is bekövetkezett egy változás, ami főleg akkor észrevehető, ha egy újabb számukat pl. a Fallen Angels-höz, vagy akármelyik régebbi dalhoz hasonlítjuk, de a szövegek még mindig tökéletesek -szerintem.

Fogalmam sincs, milyen lesz, és nem is nagyom gondolkodom rajta, hagyom magam meglepni.

2014. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
14%
Elmúlik hidd el. Kinövöd később, ha nagyobb leszel. Gyenge, sima rock banda. Andy meg követi a divatot. Majd ha a BVB csődbe megy esetleg ő fennt marad vele.
2014. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Paramorefan ***** válasza:
100%
Nem oszlik fel. :D Nekem mindenhogy tetszenek, minden hangulatomra van számuk. :D Sőt, ha jól tudom, 2 nap múlva jön az új album!!!! :DDDDDD
2014. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Andy végre megtanulna screamelni...asszem én lennék a legboldogabb. Amúgy nem oszlanak fel. Csak Andy közben pop disco műfajban szolozik...:'D
2016. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!