Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok jo metal-rock-hardcore-...

Tudtok jo metal-rock-hardcore-punkrock bandakat mondani? Asking alexandrian meg bvb n meg bullet for my valentine n kivul is

Figyelt kérdés
Linkin park kilove..sztem nem is jol irtam le na m1 xD..johetnek depresszios siros rock zenek is es horgos metal mrg minden
2014. máj. 23. 22:32
 2/8 A kérdező kommentje:
All the remains nagyon joo koszi
2014. máj. 24. 11:38
 3/8 anonim válasza:
Bring me the horizon, pierce the veil, sleeping with sirens
2014. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mind a harmat ismerem...
2014. máj. 24. 13:53
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 asdasd1125 ***** válasza:

Ezeket szoktam hallgatni, ezeket ismerem:

Téveszme, BMTH, AskingA, Attack Attack!, Memphis May Fire, Of Mice & Men, Leander Rising, You Me At Six, We Came As Romans, Alesana, All Time Low,A Day To Remember, As I Lay Dying, Attila,Billy Talent, Blood On The Dance Floor,Breathe Carolina,blessthefall,Escape The Fate, Eskimo Callboy,Falling In Reverse, Fall Out Boy, Fit For Rivals,Five Finger Death Punch, Famous Last Words,Depresszió, Green Day,Hollywood Undead, Hopes Die Last,Her Bright Skies,I Am King,ISSUES,Icon For Hire, I SEE STARS,Korn,Miss May I,One Ok Rock,Panik (Nevada Tan),Parkway Drive,Paramore,Papa Roach,Sleeping With Sirens, Slipknot, Suicide Silence, Skillet, Sum 41,Sienna Skies, Tracy Ate A Bug, Tankcsapda, Thirthy Seconds To Mars, Three Days Grace, The Pretty Reckless,Thousand Foot Krutch

2014. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek
2014. máj. 26. 17:36
 8/8 anonim válasza:
Hardcore bandákat sajnos egyet nem láttok, pedig vannak nagyon jók
2014. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!