Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 5 Seconds Of Summer rajongók...

5 Seconds Of Summer rajongók figyelem! Leírnátok mindent amit tudtok a fiúkról?

Figyelt kérdés
Előre is köszi

2014. máj. 25. 15:34
1 2
 1/12 Baranyai Krisztina válasza:
Rengeteg mindent tudnék mesélni róluk, de nem tudom mit szeretnél pontosan tudni róluk, szóval írj üzenetet és minden kérdésedre válaszolok. :)
2014. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Baranyai Krisztina válasza:
100%

Oké, akkor kezdem. :) Kezdem Ashton (Fletcher) Irwin-el,(Ash). Ausztrál és ameririkai (meg ha minden igaz egy kicsit skót) 1994. július 7.-én született Hornsby-ban, de később Sydneybe költöztek, miután az anyja meg az apja elváltak. Van egy öccse Harry(11) és egy húga Lauren(13-14) + egy kutyája Indie. (Ő a legidősebb a bandában)

Kedvenc étele a spagetti, kedvenc színe a piros, viszont egy interjún azt mondta, hogy a kék. :D A szeme az zöld, de egy újságban az volt, hogy magyoróbarna :D szőkésbarna göndör haja van, és hosszú ujjai :D 185 cm magas, de ő a legkisebb a bandában. Ő a legérzékenyebb a bandában, de a leghumorosabb is és 10 féle képpen tud nevetni és szemüveges, de kontaklencsét hord. Ezen kívül általában vagy kalapot hord vagy fejkendőt. (dob/vokál)


Lukas Robert Hemmings, de mindenkinek csak Luke.(Hemmo) 1996. július 16.-án született Sydney-ben. Van két fiú testvére és egy kutyája, Molly. Az anyukája matektanár. Ő a legmagasabb(196cm) és a legfiatalabb a bandában. Szőke haja van, kék szeme és szájpiercingje van. Kedvenc színe a kék és kedvenc étele a pizza. Ő az, aki a legkomolyabban veszi a dolgokat a bandában. És igen Luke régebben duci volt, de azóta már eltűnt az a plusz felesleg. :D (vokál/gitár)


Calum (Thomas) Hood, (Cal) 1996. január 25.-én született Sydney-ben. Nem Ázsiai, hanem kiwi és skót nemzetiségű. Van egy húga, Mali Koa Hood. Barna szeme van és haja és köröbelül 189cm. Kedvenc étele a pizza és színe a kék. Néha szokta mutogatni a seggét. :D Luke-al általában playstation-ön szokott FIFA-t játszani. (vokál/basszusgitár)


Michael (Gordon) Clifford, (Mikey). 1995. november 20.-án született Sydney-ben. Ausztrál, skót, ír és neémet nemzetiségű. Nincsen egy tstvére se. Zöld szeme van és a hajszíne pedig ugye mindig változó, de az eredeti szőke. kedvenc étele a pizza (ez a védjegye :D) és kedvenc színe pedig a zöld. Ugyanakkora, mint Calum. Utálja a középjő nevét. Ő a leghangosabb a bandában. (gitár/vokál)


És akkor a 5 Seconds of Summer(5SOS): Az elején csak luke töltött fel covereket a YouTube csatornájára, viszont később csatlakozott hozzá Michael és Calum is. (Ők mind egy iskolába jártak) Ashton is töltött fel pár cover a saját YouTube csatornájára, aztán az egyik fiú Luke vagy Calum (ne haragudj, nem amlékszem már pontosan rá) ráírt és így csatlakozott Ashton is a bandához 2011 decemberében. A(z) 5 Seconds of Summer nevet Mikey találta ki, hogy lenyűgözze a matektanárát és mert enne a rövidítése is jól hangzik. Aztán miután így 4-en felrakták az első SAJÁT dalukat, nemsokra rá, Louis(One Direction) twitteren írta, hogy ő nézi egy ideje ezt a bandát és hogy szereti őket. És ezt követően a One Direction felkérte az 5SOS-t, hogy legyenek az előzenekeruk a turnéjukon. És itt kezdődött az, hogy megnőtt a rajongótáborúk és egyre híresebbek lettek.

És csak a 5 Seconds of Summer NEM FIÚBANDA, mint a 1D, mert ők csak énekelnek, viszont a 5SOS a saját hangszerükön játszanak ezért ők egy FIÚEGYÜTTES. (csak leírtam, mer ebből mindig vita van :D)

Igyekeztem mindent leírni, de ha még bármi kérdés van akkor szólj(atok)! :)

2014. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Baranyai Krisztina válasza:
És nem rock együttes, nem is pop, hanem poprock együttes. Rockosabbat játszanak, de popot is beleviszik, hogy modernek maradjanak. :)
2014. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Baranyai Krisztina nagyon köszönöm a válaszod! :D
2014. aug. 25. 11:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha még valaki tud valami érdekességet róluk akkor nyugodtan Írja meg,mert nagyon örülnék neki :)
2014. aug. 25. 11:20
 6/12 Bodnár Csenge ***** válasza:

Fuhh... akkor Ashtonnal kezdeném (azokat amiket az előző válaszoló nem írt): Régen volt egy zenekara aminek a neve magyarra fordítva ,,Lenyeltem az aranyhalat". Tud főzni. Van jogsija. Kedvenc sorozata a Family Guy. Kedvenc filmje a Boldogság nyomában. Dobol, gitározik, saxofonozik és énekel. Fél/félt (nemtudom hogy még mindig fél-e) a sötétben. Retteg a tűtől mióta eltörte a csuklóját. Bírja a Paramore-t (és még sok mást is csak ezt nemtudom miért különlegesnek tartom). Imádja a zsiráfokat és a rozmárokat. Még soha nem gyűlölt senkit. Nincs túl nagy önbizalma (nahh persze ő azt állítja de sztem nem igaz). Nem tudna élni cupcake nélkül. Élete első koncertje Slipknot volt. Kihúzták egy fogát (van is a következményeiről videó a YouTube on).


Michael: Kedvenc állata a zsiráf. Kedvenc sorozata a Dragon Ball Z. Az anyukája nem engedte hogy fesse a haját. Van szemöldök piercing (?) je. hogyha lány lenne leszbikus lenne mert annyira szereti a lányokat. Neki nem számít a lány hajszíne. Gép függő. Nem tud élni wi-fi nélkül. Fél Enderman-től. utálja ha hideg a lába. Kedvenc Disney filmje a Camp Rock. Utálja a középső nevét ( Gordon). Utálja ha nem aludhat eleget. Utálja ha hideg a lába. Rossz matekból. Béna az SMS-ezésben. Élete első koncertje a sajátuk volt. Kedvenc zenekara az All Time Low. Először utálták egymást Luke al.


Calum: Az aláírása : Calxx :). Fél a pókoktól. Élete első koncertje a sajátjuk volt. Ő a leg "nőiesebb" a bandából. A srácok szerint nyomorgatnivaló arca van. 4 tetkója van. Egyszer azt mondta hogyha a fiúk lányok lennének a bandából akkor ő Michael női változatával járna. 42,5-es lába van. Bírja Katy Perry-t. Kedvenc "meséje" a Szörny Rt. Ő és Luke edzőterembe járnak. A csapatból Luke-al jön ki a legjobban. Ő és Michael általános suli 5.-6.-7.-8. évében legjobb barátok voltak. Szerintem a bandából neki van a legtöbb 'zűrös' ügye.


Luke: A volt barátnője neve Aleisha McDonald. Egyedül neki nincs tetkója a zenekarból.


Hirtelen több nemjut az eszembe de ha tudok majd még megírom.

2014. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úúúúú naon kösziiiii !!!!! :D
2014. szept. 27. 17:36
 8/12 Bodnár Csenge ***** válasza:
Bocsika! Mikey-nál elírtam kedvenc állata a láma.
2014. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Semmi gond :D Köszi <3
2014. okt. 5. 09:19
 10/12 Fannyka2002 válasza:
Luke pingvinmániás.
2015. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!