Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elszeretnék kezdeni gitározni!...

Elszeretnék kezdeni gitározni! Ezzel kapcsolatban lenne szükségem egy kis segítségre! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval elsődlegesen azt szeretném kérdezni hogy hol vegyek gitárt ?

Jobb személyesen, vagy a neten melyik oldal a megbízható ?

Egy klasszikus gitáron szeretnék kezdeni de milyen márkát ájánlotok ? Vagy konkrétan melyik gitárt ?

Nagyjából 20 ezrem van rá !



2014. máj. 25. 19:34
 1/3 verus789614 ***** válasza:

3 fajta közül tudsz választani ,

klasszikus

western

elektromos

ezt az oldalt ajánlom még neked : [link]

2014. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én a klasszikusat ajánlanám, nem cseszi annyira az ujjaidat, könnyű rajta játszani. én is azon kezdtem gitározni, 3 éve vettem kb 30ezer volt, de pontosan már nem emlékszem

én a helyedben pesten venném meg, mert ott valószínűleg olcsóbb (itthon megakartam venni egy fender elektroakusztikus gitárt, de a tesóm egy 10ezressel olcsóbban elhozta nekem pestről)

szerintem menj el tanárhoz, én legalábbis biztos ott kezdeném

szerintem 1 év biztos kell ahhoz, hogy kialakuljon benned az ösztön, hogy melyik akkord után hogyan tudod kényelmesen lefogni a következő akkordot, meg a pengetés stb. van olyan ismerősöm, aki otthon tanult meg gitározni, és nem is tudom... olyan görcsösen fogja le az akkordokat, és nem veszi észre, hogy néha csak egy ujját kellene átraknia máshova... mondjuk lehet, hogy ez egyénfüggő, és más meg tök szuperül megtanult otthon gitározni, de én még mindig amondó vagyok, hogy nem árt, ha először jársz egy kicsit tanárhoz, hidd el, utána sokkal könnyebb lesz magadtól tanulni :)

2014. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
4 éve vettem klasszikus gitárt, nagyon szerettem/szeretem, akkor 13500 volt.. igazából egy nem túl híres márka, de szépen szól... szerintem nem árt, ha első gitárt inkább személyesen nézed meg, ha van rá lehetőséged, pláne ha 20 körül kell, hogy legyen az ára. lehet annyiért jót is kapni- nekem is szerencsém volt, kifogtam- de biztos meg is lehet szívni ha valaki nem nézi meg jól.(az enyém egy Toledo CG100 YW)
2014. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!