Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok segíteni? Melyik...

Verus789614 kérdése:

Tudnátok segíteni? Melyik gitárt válasszam?

Figyelt kérdés

első gitár lenne, már beszéltem a megrendelővel,de nem tudok dönteni , melyik jobb? mi alapján döntsek?

Mindkettő western gitár.

az egyiknek: Állítható , pálcás nyaka van

addig a másik: Tartozékai is vannak hangológép és 3 db pengető

ugyanaz az ár. melyiket válasszam?

a válaszokat előre is köszi



2014. máj. 25. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem tartalmaz annyi információt, ami alapján konkrét és hasznos választ lehetne adni.


Ha megadnád egész pontosan, milyen gyártmányról és típusról van szó, akkor esetleg.

CSak mellékesen jegyzem meg, hogy manapság minden fémhúros gitáron alaptartozék a nyakpálca.

A 3 db pengető meg olyan kis érték, hogy nem oszt, nem szoroz.

2014. máj. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Link :

[link]


[link]


Köszi a kritikát. Ezekre gondoltam. Felejtsem el vagy van annyira jó hofy elkezdjek gitározni rajta?

2014. máj. 26. 04:58
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Így már sokkal jobb!


Viszont mivel sajnos egyik hangszerhez se volt szerencsém, ezért nem tudom, melyik lenne jobb neked.

Az eladónak írtál már esetleg, hogy megkérdezd, mi a különbség minőségben, hangzásban?

Kalá-t (az eladót) valamennyire ismerem a GS fórumról, meg amikor még én is írtam oda cikkeket, sokszor szólt hozzá, az értékelései pedig kifejezetten pozitívak, tehát a valószínűleg a pénzedért megkapod azt, amit várhatsz.


Egy dolog meglepett, a fűzfa elég szokatlan anyag gitárra, még nem nagyon találkoztam vele...

2014. máj. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!