Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnának/tudnátok e segíteni...

Árokpart kérdése:

Tudnának/tudnátok e segíteni egy szép 1992-ben keletkezett szép, érzelmes, szerelmes félig rock zenének az előadójának és dalának a címének a megtalálásában?

Figyelt kérdés
Elnézést kérek mindenkitől de sajnos elég szűkek az információim és nagyon keveset tudok angolul és így a Google-ben sem találtam eredményt. Annyit tudok róla amit a kérdésben is leírtam meg a dal angolul valamiképpen ezzel a szöveggel kezdődik. I am, I am vanases . Tudom, hogy nagyon béna kérdés de aki emlékszik vagy tud segítsen nagyon régóta szeretném letölteni és meghallgatni. Az előadó egy magas hangú tenor néger énekes legalábbis úgy emlékszem .Nagyon köszönöm előre is.
2014. máj. 26. 13:15
 1/1 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdés kiírását közben megtaláltam. Jon Secada egyik nagyon szép zenéje. Leírtam hátha más is keresi.
2014. máj. 26. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!