Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire hátrány egy rock,...

JohniDaren kérdése:

Mennyire hátrány egy rock, punk-rock, alternatív-rock bandánál ha az énekes nő?

Figyelt kérdés
Én szemény szerint szinte eggyáltalán nem szeretem a női énekeseket lány létemre, legalábbis ezekben a műfajokban nem. Ezzel más is van így? És mennyivel jobb egy férfi énekes?

2014. máj. 27. 21:01
 1/5 anonim válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok ezzel. Fogalmam sincs miért. Például a Paramore-t nagyon bírom, és ott is az énekes nő. De többnyire férfi előadótól hallgatok zenét, olyan bandától, amelyben az énekes nő, csak a Paramore-t hallgatom. Meg a magyarok közül Zanzibárt. És azt hiszem ennyi, hiába gondolkozok, a többi mind férfi banda akiktől hallgatok.
2014. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel. Fogalmam sincs miért. Például a Paramore-t nagyon bírom, és ott is az énekes nő. De többnyire férfi előadótól hallgatok zenét, olyan bandától, amelyben az énekes nő, csak a Paramore-t hallgatom. Meg a magyarok közül Zanzibárt. És azt hiszem ennyi, hiába gondolkozok, a többi mind férfi banda akiktől hallgatok.


17/L

2014. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bocsi, hogy kétszer küldtem. Mobilon vagyok és épp belassult.
2014. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont az tud benne a jó lenni, hogy egy nő tud nagyon finom és érzelmes is lenni, így ha kiereszti a hangját, az sokkal intenzívebb tud lenni.


A korai punkot ha megnézed, X-ray Spex, a kiscsaj volt vasággyal negyven kiló, otthonkákban járt, de ha egyszer elkezdett ordítani, lejött a plafon.

A Misfitsre ránéztél, és úgy vártad, hogy na ezek most tivornyázni meg ordibálni fognak, abban nem volt semmi extra.


Ezen kívül van egy csomó olyan női konfliktus, ami szerintem szuperül átjön ezekben a stílusokban.


Persze a végén úgyis az dönti el, hogy mi lesz, hogy van-e hangja az illetőnek vagy nincs és tudja-e használni, illetve összeáll-e a tagok hangzásvilága.

2014. máj. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a death metálon kívül itt mutatkozik meg hogy egy nőnek igazán jó, karakteres hangja van, mert a popénekesek nagy részét kicsit megdolgozzák géppel és "jó" lesz. Meg közel sem mutatnak meg általában annyi hangszínt, amennyit ebben a műfajban lehet. Én azt is imádom ha nő, de azt is, ha férfi énekel
2014. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!