Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan magyar, akit egy...

Van olyan magyar, akit egy híresség visszakövetett twitteren? Hogyan érted el?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 05:42
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Engem George Shelley visszakövetett Twitteren a Union J-ből (brit fiúbanda, ha esetleg nem hallottál róluk), sőt a hivatalos Union J profil is :) szerintem éppen csak szerencsém volt, mert kiválaszottak 100 rajongót, és éppen köztük voltam :) Meg gondolom az is számít, hogy angolul vagy magyarul tweetelsz. Én pl csak angolul szoktam.
2014. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 híresség is követ,de egyiket sem ismerem,és nem is követtem őket xd Gondolom pont azért,hogy megismerjem őket :D
2014. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

WOAW! :D ismerem az Union J-t ;)

Hát akkor még van remény a földön, köszi a válaszokat. :)) xx

2014. jún. 23. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
engem a The Script, Carly Rae Jepsen és Palvin Barbi követ, meg még néhány pipás, akiket nem igazán ismerek. a The Scriptnek és Barbinak egyszer írtam, Carly-nak soha, és nem is követtem, úgy követett be :D
2014. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
THE SRCIPT?! :O azta, nagy mázlista vagy! És válaszoltak? :D Ne is kövesd azt a lányt... érdekes :DD xx
2014. júl. 8. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire híresség, de imádom, kedvenc youtuberem. Mazzi Maz.😍 spameltem..mar tavaly ota szenvedtem, aztán egyik ejszaka mar tweetelte, h,megy aludni, de azert tweeteltem meg párszor, h kövessen be. Aztán ejszaka 2.52kor(06.25) bekovetett.


Meg Wiley kovet. Tavalyelőtt lépett fel viva cometen. Aztán kérdeztem tole, hogy tetszik neki az orszag es visszakovetett.


Meg néhány ismeretlen pipás emberke követett be, akikrol ötletem sincs, hogy kicsodak.


(Bocsi, hogy későn válaszolok.)

2014. aug. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
semmi baj :D köszönöm hogy írtál, sajnos egyikőjüket se ismerem... :/
2014. aug. 31. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem egy NFL játékos követ, a kedvenc csapatomból.
2014. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!